SOUTĚŽ s Rozbaleno.cz

SOUTĚŽ s Rozbaleno.cz

Dnes bych vám chtěla představit e-shop Rozbaleno.cz. Moc se mi zamlouvá myšlenka tohoto e-shopu! Zde nerozhoduje u výrobků obal, ale cena výrobku. Tenhle portál je pro zákazníky, kteří chtějí sehnat něco za opravdu dobrou cenu a nevadí jim, že jde o "zbytkové/vrácené" zboží z reklamací. Abych to uvedla na pravou míru - nejedná se o použité zboží, jen o zboží jednou "rozbalené". Na tomhle portálu seženete téměř vše - oblečení, nábytek, elektroniku až po kosmetiku. 

Tenhle týden slaví e-shop Rozbaleno.cz 9. NAROZENINY a proto pro nás zákazníky připravili samé výhodné AKCE! 

  • 10 % na vše - Slevový kód HAPPY10
  • Sleva 300 Kč při nákupu nad 1500,- - Slevový kód HAPPY300
  • Sleva 500 Kč při nákupu nad 2000,- - Slevový kód HAPPY 500

A jelikož slaví, tak rozdávají i dárky, já pro vás mám balíček kosmetiky o kterou můžete soutěžit. A co můžete vyhrát? 

MUA lesky na rty, odstín Shocking Pink; MUA BB krém na obličej, odstín Medium; MUA trio lesků na rty, odstín Siren; MUA laky na nehty, odstín All Nude; MUA tužka na oči, odstín Rich Brown; Fashionista gelové oční linky, odstín Dress Down. 

I pro mě se našel balíček kosmetiky, tak jsem ji pro vás otestovala a jsem nadšená a spokojená. O mé krásné líčení se postarala má skvělá kamarádka Dita, více o její práci se dozvíte ZDE. Její jemné ruce a skvělou péči doporučuji, Dita vás nalíčí na svatbu, ples, firemní večírek, prostě na jakoukoliv příležitost!

A nyní pojďme k podmínkám soutěže, které budou jako vždy snadné! A co musíte splnit, aby jste se mohli do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Otázka je: Jak zní citát pod logem e-shopu Rozbaleno.cz?

Zabalený balíček s kosmetikou, který stačí jen ROZBALIT :-) 

Holky, znáte tenhle e-shop? Myslíte si, že je jejich vize správná? Mně se to moc líbí. Nyní mám zálusk na tyhle  holinky a tenhle kabát. A co vy? Vybraly by jste si? Těším se na účast v soutěži, která potrvá do úterý 29.9.2015, v ten den vyhlásím i výherkyni. Mějte se krásně, Veru.

Čistící přípravky Cif

Čistící přípravky Cif

Moje Janinka

Moje Janinka