Pomocníci do vody

Pomocníci do vody

Léto je za námi. Když to šlo, trávili jsme s Lukáškem čas u vody. Bez různých pomůcek si nedovedu Lukáška ve vodě představit. Je to malý strašpytlík a je znát, že například díky nafukovacím rukávkům se cítí bezpečněji! Rukávky byly a stále jsou (o víkendu jsme byli plavat v bazénu) nejčastěji používané, tudíž nejoblíbenější ;-) Rukávky kombinujeme spolu s nafukovacím kruhem, hlavně když v bazénu nedošlápne na dno! Širokou nabídku pomůcek do vody nabízí můj oblíbený eshop Feedo.cz. Před dovolenou jsem si naše pomocníky vybrala právě tam. Já jsem opět podlehla Mickey Mouse kolekci - jak jinak.

V Itálii u jezera i u moře jsme používali nafukovací plavací vestu. Při nafukování vesty mi málem praskla hlava :-D nějak se vzduchu nechtělo do všech částí vesty, ale zvládla jsem to. Vesta je super, můžete nastavit utažení přes bříško.

Bezpečnost na prvním místě! I při hraní na břehu si rukávky nesundal...

Sebou u moře jsme měli i nafukovací míč a nafukovací plážovou matraci. Jelikož bylo hodně větrno, tak jsme věci úplně nevyužívali. Balón se nám ztrácel a matrace se Lukášek zatím bál, takže ji využijeme třeba za rok.

Určitě na Feedo a na pomůcky do vody mrkněte, mě zaujaly jejich nízké ceny a to, že mají vše skladem. Bez jakých pomůcek si léto a koupání nedovede představit vy? Těším se na vaše názory. Mějte se krásně, Veru.

Nový butik Petit Bateau

Nový butik Petit Bateau

Nová chodba

Nová chodba