Rodinný kalendář

Rodinný kalendář

Dnešní článek bude o organizování. Říká se, že každá maminka je skvělá manažerka, jelikož dovede plánovat!!! Já plánuji a organizuji například srazy s jinými maminkami tuze ráda ;-) a k dobrému plánování je zapotřebí mít kalendář nebo diář. U nás je denně používaný kalendář, který máme na lednici. Dostala jsem ho jako dárek od jedné kamarádky a miluji ho! Je na viditelném místě, například taťka Luk se nemusí ani ptát a vždy řekne: "takže dnes jdete ven s Katy a Bájou, jo?" :-D a já řeknu: "jasně, co je psáno, to platí."

Na kalendáři je super, že má kolonky pro všechny členy rodiny. Ty mé s Lukáškem jsou totálně zaplněné, ale mám ráda přehled i o Lukových aktivitách. Například, když jede pracovně mimo ČR.

Jestli něco opravdu nemám ráda, tak škrtání :-D jsem puntičkářka (o tom jsem se již zmiňovala v článku ZDE), mám pak pocit, že to naruší celý měsíc mého kalendáře! Ale někdy se to hold stane, někdy něco neklapne buď z mé strany anebo ze strany druhé - ale škrtám minimálně, naštěstí. 

Můj kalendář je barevný, ovšem narazit na něj v černo-bílé kombinaci, tak ho beru všemi deseti.

Zde jen malinké nahlédnutí do našich všedních dní :-D říkám si, že jsme trošku blázni, téměř nikdy nejsme sami, natož doma. Pořád něco s Lukáškem podnikáme, s našimi milovanými přáteli. Snad nikoho neurazím různými zkratkami apod. 

Kalendář je plný krásných a tématických ilustrací.

A mě dnes zajímá, kam si svůj denní program zapisujete vy? Zdali máte doma stolní kalendář, nástěnný kalendář, kapesní diář, či vše dáváte do mobilu? Plánuji celý článek o mém mobilu a o mých nejoblíbenějších aplikacích ;-) Těším se na vaše řádky a na vaše názory. Mějte se krásně, Veru.

Pyré na výletě

Pyré na výletě

Essence

Essence