Essence

Essence

Před měsícem jsem se zúčastnila jedné soutěže na Facebooku. Soutěž o Essence kosmetiku vyhlásilo blogerské duo MysticLipstick. Podmínky soutěže byly snadné, stačilo napsat co bych chtěla testovat - oči, nehty, rty a dát lajky na FB profilech. Já zvolila RTY, jelikož ráda a často používám rtěnky. K mému překvapení mě holky vylosovaly a mě udělaly velikou radost. Den na to jsem se sešla s kráskou Kris, která mi předala celý balíček jako výhru. Hlavním smyslem soutěže bylo, abychom my - vylosované čtenářky napsaly recenzi na námi zvolený produkt. Takže dnešní článek bude přednostně na téma RTĚNKY a LESKY, ale já se pustila do testování všech produktů z balíčku.

V balíčku byly dvě rtěnky a dva lesky. Do testování rtěnek jsem se pustila okamžitě, rtěnka nalevo mi sedla odstínem a dnes ji nosím denně. Rtěnka se dobře aplikuje na rty, je matná (miluji matné rtěnky) a na rtech vydrží. Když pijete kávu drží, ale po jídle je potřeba ji na rty znovu nanést (ale kterou rtěnku ne?!?). Rtěnka nevysušuje rty, což mi přijde jako veliké plus. Druhá rtěnka mi nesedla odstínem, na rtech vypadá jako bílá, až mrtvolná. Lesky nepoužívám, ale když už byla možnost je otestovat, tak jsem to ráda zkusila. Lesky nelepí a hezky voní.

Foto níže odpovídá realitě odstínů. Názvy rtěnek 03 COME NATURALLY (vlevo) 01 WEARING ONLY A SMILE (vpravo) a názvy lesků 01 SHY BEAUTY (vlevo) 03 TASTE THE SWEETS (vpravo). 

I když chodím pravidelně na manikúru, neodolala jsem a zkusila jsem si ji jednou udělat sama. Tahle se tváří jako gelová, ale nepotřebujete k ní zapékací lampu. Jako první jsem použila BASE COAT, poté jsem zvolila odstín GELU a poslední vrstva byla TOP COAT. Vrstvy schnou docela rychle, ale když si zároveň lakujete i nehty na nohou, zabere vám to dost času. Já jsem šílený puntičkář a nikdy bych si barevným lakem nepřetáhla na kůžičku :-D Nehty mám nalakované sedm dní a stále krásně drží. Netuším kolik tyhle výrobky stojí v drogériích, máte někdo představu? Klidně do nich zainvestuji až mi dojdou!

Obrovskou radost jsem měla z řasenky! Ta mi přišla více než vhod :-D jelikož moje dosavadní byla suchá a já byla líná si koupit novou. Holky z MysticLipstic ani netuší, kolik radosti mi jejich balíček udělal. Řasenka LASH PRINCESS je super, je krásně mokrá a řasy stačí přejet třikrát a mám na očích vějíř ;-) Mně neslepuje, nedrolí se v závěru dne, drží skvěle! Linka EASY 2 USE, tváří se jako fix, ale když jsem testovala přišla mi vyschlá a určitě jsem si linku neudělala jedním tahem... Zde těžko hodnotit jelikož si linky běžně nedělám. 

Tvářenky mám moc ráda. Nikdy jimi nešetřím, občas se musím krotit ať nemám líčka jako Marfuška z Mrazíka. Tenhle letní odstín (i sám název léto připomíná) se mi líbí a dávám mu velký palec nahoru, je do meruňkové barvy s lehkým třpytem. Odstín 90 SUMMER DREAMING. 

Máte zkušenosti s kosmetikou od Essence? Já měla doma, do doby než jsem vyhrála tenhle balíček, snad jen lak na nehty. Tudíž zkušenost téměř nulová. Ale musím říct, že mě kosmetika příjemně překvapila a co vím z vyprávění, je snad i dobře cenově dostupná. Určitě se v drogerii ráda zastavím u Essence koutku a něco dalšího otestuji. Těším se na vaše názory, zdali mám testovat kosmetiku, anebo se těmto článkům vyhýbat obloukem :-D Mějte se krásně, Veru.

Zde ještě pár fotek týkajících se výhry o Essence kosmetiku.

Krásná zpráva o mé výhře na FB MysticLipstick.

Krásná zpráva o mé výhře na FB MysticLipstick.

Společná selfie s Kris z MysticLipstick. Byla nejen krásná, ale i moc milá. DĚKUJI!

Společná selfie s Kris z MysticLipstick. Byla nejen krásná, ale i moc milá. DĚKUJI!

S rtěnkou se musí hned zapózovat :-) mně se ten odstín prostě líbí ;-)

S rtěnkou se musí hned zapózovat :-) mně se ten odstín prostě líbí ;-)

Mám ráda, když mi sedí odstín laku (v tomhle případě gelu) na rukou i nohou ;-)

Mám ráda, když mi sedí odstín laku (v tomhle případě gelu) na rukou i nohou ;-)

A k létu patří experimentování, modro-zelený lak. Zvykla jsem si a líbí se mi to.

A k létu patří experimentování, modro-zelený lak. Zvykla jsem si a líbí se mi to.

Rodinný kalendář

Rodinný kalendář

Prázdniny na Moravě

Prázdniny na Moravě