Nová chodba

Nová chodba

Dnes vám představím naši novou chodbu, opět v black&white kombinaci. Přes prázdniny jsem přemluvila svého muže k rekonstrukci chodby. Slíbila jsem mu, že po něm budu chtít jen typicky mužské práce - zapojení zásuvek, světel a vrtání. Souhlasil. Na začátku naší rekonstrukce mi dal finanční limit, který jsem slíbila nepřesáhnout. Jednoho dne jsem chodbu vyklidila, celou sama vymalovala. Sedla jsem do auta a vyrazila na nákup nábytku do Ikea. Z Ikea mám botník (při jeho skládání se mi chtělo brečet - nejsložitější kousek, který jsem kdy skládala), věšák, poličku, světla a zrcadlo. Křeslo jsem koupila od kamarádky a stoleček v Brně v Kika.

Pokud by někoho zajímalo odkud mám dekorace?!? Tak čtěte dále, kde se budu snažit vše doplnit hypertextovými odkazy.

Plakát s nápisem Bonjour mám od Šárky z Ma Maison Blanche (od Šárky mám plakáty v celém domě). Moc mě její práce baví a ráda ji podporuji. Šárka má krásný blog (ZDE) a já věci od ní nakupuji přes Fler. Plakát jsem nechala zapaspartovat. Pod celým obrazem maskuji pojistky, které nevypadají hezky. Matriošky na botníku jsou z Ikea.

Poličku zdobí opět věci od Šárky z MMB, plakát Oui, nikdy nekončící kalendář, křížky a dřevěné písmeno V (dárek od Šárky, který mě moc potěšil). Z letní dovolené v Itálii jsem si dovezla voňavý difuzér ze Zara home. Ta vůně je dokonalá a moc se mi líbí i esteticky.

Křeslo mám od kamarádky Niki, které tímhle moc děkuji, zdobí ho polštáře se stromečky a mráčky. Svítící řetěz je původně dělaný na terasu, ale nyní má své místo na chodbě (je pro mě vyrobený na zakázku), je dokonalý!!! Děkuji. Podobný můžete koupit např ZDE. Pro stůl jsem si jela do Brna, jen tam byl skladem. Rámeček se svíčkou je dárek od skvělé kamarádky Jolany, vždy mě tyhle dárky potěší (vážím si toho, že mě mé okolí zná a ví, co mám ráda). Na věšáku jsou krabice, kde mám uložené čepice, klobouky, šály, apod.

Papírový pytel jsem měla doma x měsíců, čekala jsem na jeho využití. Konečně má své místo! Kytku jsem koupila v Hornbachu. Domeček je zarážka do dveří, ale mě zatím slouží jen jako dekorace - opět dárek.

Svíčky miluji, máme jich doma hodně. Zde jsem si je naaranžovala na talíř s písmenem V. Svíčka od Yankee Candle s vůní Midsummer's night, ta vůně je skvělá.

Svítící řetěz dělá krásnou atmosféru...

Já mám z nové chodby velikou radost, škoda, že nemám foto před proměnou. V naší chodbě ale nic nebylo, jen stojací věšák a dřevěná komoda. Chodba je pro mě vstupní místnost, když si pozvu návštěvu, tak je to první věc, kterou člověk vnímá. Nyní se za chodbu nemusím stydět... Hned na ni navazuje černobílá kuchyň, černobílá terasa i ložnice ;-) Snad se vám naše chodba líbí. Těším se na vaše názory. Mějte se krásně, Veru.

Pomocníci do vody

Pomocníci do vody

Bee3

Bee3