V hlavní roli bílá

V hlavní roli bílá

Léto pomalinku končí, ale myslím si, že není důvod ke smutnění. Bylo tolik slunečných dnů, věřím, že jsme si je všichni maximálně užívali. Hlavně pro školní děti, to musely být ideální prázdniny! Dnes pro vás mám asi jeden z posledních letních outfitů. Celé ladění je v bílé barvě s modrými detaily. 

Lukášek má nový bílý klobouk, dostal ho od tety Jolanky, moc děkuji :-* Klobouk měl původně Mickey Mouse stuhu, tu jsem sundala a nasadila stuhu ze starého klobouku (ten mimochodem moře nepřežil - takže Next klobouky nedoporučuji). 

V nové podzimní kolekci H&M jsem koupila tohle bílé triko s dlouhým rukávem. Rukávy jsem ohrnula. Jelikož nakupuji velikost 2-4 roky, jsou věci trochu větší. Triko má hezký modrý potisk.

Bílé kraťasy máme z druhé ruky (po kamarádovi Matýskovi z Třebiče), opět velké poděkování tetě Peťce. Kraťasy jsou moc slušivé, zářivé. Měla jsem chuť experimentovat, tak jsem připnula i kšandy, co myslíte? 

Síťované boty jsou super! Myslím si, že se mi k dnešnímu outfitu i parádně hodí.

Lukášek si od moře přivezl náramek na ruce, nesundáváme ho - myslím tu modročernou šňůrku. Ten druhý náramek je můj, koupila jsem ho na podporu nadace Unicef a Lukášek mi ho zabavil :-D 

Po focení jsme zašli na zmrzlinu, taková malá odměna za tříminutové pózování. Cestou jsme potkali broučky, mravenečky a u všeho jsme se museli zastavit...

Občas mi chodí dotazy, jaktože je Lukášek pořád čistý?!? On není úplné prasátko, umí hezky jíst, samozřejmě že občas něco ukápne! Ale nehroutím se, je to dítě. Mám pračku a v posledních dnech je mým nejlepším parťákem při praní mýdlo Jelen. Doporučuji na skvrny.

Klobouk - F&F; Triko (ZDE), kraťasy - H&M; Boty - Zara

Poslední pózování na modrých židlích. Snad se vám dnešní outfit líbil. Já se moc těším na podzimní ladění outfitů. Trochu si pohrávám s myšlenkou, že bych občas nafotila i sebe?!? Co si o tom myslíte? Nejsem žádná modelka, jen maminka na plný úvazek, ale módu mám ráda a pózování mě baví ;-) Jsem zvědavá na váš názor. Mějte se krásně, Veru.

Bee3

Bee3

Itálie jezero/moře 2015

Itálie jezero/moře 2015