Pyré na výletě

Pyré na výletě

Před pár dny jsme strávili dovolenou s našimi přáteli (s Katy z Mama-live a její rodinou). Dovolenou jsme trávili aktivně a denně jsme podnikali výlety po okolí a poznávali jsme krásy Jeseníků. Vy - maminky mi asi dáte za pravdu, že vyrazit s dětmi na výlet bez jídla je nereálné, že sebou máte vždy něco dobrého. Já tedy ano, mám boxy s nakrájeným a oloupaným ovocem a v posledních týdnech nám dělá společnost pyré

Ani v Pradědově galerii tomu nebylo jinak, pyré kapsičky jsme měli sebou. Pyré je super věc, děti z něj nejsou umazané, umí se sami obstarat. U nás se stačí zmínit, zda-li si Lukášek dá svačinku (takhle říkáme pyré) a oči mu září štěstím a je nadšený. Lukášek i Barunka jsou milovníci tohoto pyré, dokázali to vysát takovou rychlostí, že to nikdo nechápeme. Občas se stalo, že Lukynek ujídal i své milované kamarádce Barunce.

To si takhle sedíte na kolotoči... Dáváte si pyré, děti se navzájem sami sebe ptají, zdali to mají dobré: "Máš to dobré, Barunko?" "Mám to dobré, Lukášku!" No sladcí byli.

Dobrota největší, nikdy nezůstane ani kapka navíc... Milé maminky, nekoukejte na pyré, které je součástí téhle kampaně, prosím sledujte více obsahy pyré kapsiček, které kupujete svým dětem! Kapsičky by měly být 100% bez přidané cukru a konzervantů!

A co nesmí chybět ve vaší kabelce? Bez čeho se vaše děti neobejdou? Já krom jídla tam mám ještě x autíček, lahev s pitím, nějaké laskominky. Více o Ovocných džusech a pyré se dočtete ZDE. Těšte se na týdenní kampaň s tímhle tématem, snad se vám to bude líbit. Celá kampaň je zaměřená na přísun vitaminů v jakékoliv formě a podobě (hlavně bez umělých sladidel).

Pyré během sportování

Pyré během sportování

Rodinný kalendář

Rodinný kalendář