Pyré mezi hrou s plastelínou

Pyré mezi hrou s plastelínou

Když jsou dny propršené, trávíme čas s přáteli v koutcích anebo si návštěvy zveme k nám domů.  Nyní nás poctily návštěvou teta Katy (Mama-live) s Barborkou. Naše děti spolu tráví dost času, téměř spolu vyrůstají, ale i tak (přestože se milují) se často přou o hračky. Při hře s plastelínou je to jiné, všeho máme dost - barevných plastelín, vykrajovátek. Plastelína je u nás v posledních dnech hodně oblíbená...

Není nic pěknějšího, než výrazy plné soustředění, plastelína děti baví ;-) nejen děti, já bych si s ní mohla hrát hodiny, ale to by mi to děti nesměly pořád ničit :-D To je pořád, maminko udělej žížalu, sněhuláka, šneka a za chvíli je ze všeho flek :-D

Po zabavení je čas na svačinku! Nabízíme s Katy pyré a děti nepohrdnou, níže jsou vidět tzv boule za ušima :-D

A nezapomínáme během her ani na pitný režim. Takový jablečný džus, k tomu brčko (slámka) a děti se cítí tak samostatně :-D maminky sice trnou hrůzou, kde se co vylije, ale děti jsou šťastné a to je účel.

Milujeme ovoce, máme ho doma denně, hlavně teď v sezóně. Na zahrádce jsme si trhali jahody, třešně, rybíz a nyní se ládujeme broskvemi!

Jak zabavíte děti vy? Co je u vás na denním pořádku? Mají vaše děti rádi ovocné džusy? A pyré kapsičky? Více o kampani Ovocné džusy a pyré - vitamíny ve smart formě se dočtete ZDE. Mějte se krásně, Veru.

Itálie jezero/moře 2015

Itálie jezero/moře 2015

Pyré součástí pikniku

Pyré součástí pikniku