Košilová pohodička

Košilová pohodička

Dnes bych vám hned v úvodu chtěla poděkovat. V článku ZDE jsem se vás ptala, zda-li vás články tohoto typu baví?!? Psaly jste, ať v tomhle tématu pokračuji. Děkuji moc si toho vážím!!! Já zjišťuji, že mě letní ladění Lukáškových outfitů moc baví. Tak snad se vám bude líbit i ten dnešní.

K létu patří i letní sestřih. Lukášek to má nyní hodně na krátko, občas mu vyčešu čírko, ale například taťka Luk s tím úplně nesouhlasí. Co si o tom myslíte vy?

Bez klobouku nevycházíme ven. Ale začínám být mírně nervózní, začíná se trhat a já si říkám, zda-li by neměl vydržet aspoň jednu sezonu? Ne jeden měsíc, co si o tom myslíte vy? 

Košili, kterou má Lukášek na sobě jsem mu koupila v Paříži v GAPu, Lukáškovi tenkrát bylo půl roku. A konečně do ní dorostl. A mně se v ní tak líbí. Košili jsem doplnila o řetízek se jménem, ten v závěru dne kluci roztrhli - což mě mrzí.

Máme nové kraťasy. Opět s kotvičkama. Kotvičkový letní outfit si můžete připomenout ZDE. Kraťasy jsou z druhé ruky, věřily by jste tomu? Máme je od skvělé kamarádky Peťky z Třebíče, tímhle ji moc zdravím a děkuji ještě jednou.

Tyhle botky máme doma již pár týdnů, ale konečně jsem mu je dala i na nožky. Dokonce bez ponožek a neměl žádné oděrky. Krásně mu dýchaly nožky.

Boty - Zara; Košile - GAP; Klobouk - Next; Kraťasy - H&M

Užívejte léta! My si to na Moravě u rodiny užíváme maximálně. Celé odpoledne trávíme u vody, mažeme se vysokým faktorem a dodržujeme pitný režim ;-) Mějte se krásně, Veru.

Nutrilon

Nutrilon

Malý muž a celý v černém

Malý muž a celý v černém