Nutrilon

Nutrilon

Dnešní článek bude o Nutrilonu. Lukášek nebyl kojený, ne z důvodů že bych nechtěla, ale netvořilo se mi mléko... Kojit jsem chtěla moc a obdivuji všechny maminky, které kojí. Již v porodnici byl Lukášek hodně hladový a byl přikrmovaný Nutrilonem. Tudíž bylo o umělé stravě rozhodnuto a jako bych to tušila, měla jsem doma jedno balení Nutrilonu 1 i připravené...

V porodnici mi doporučili Nutrilon HA, tak jsme ho koupili i domů. Jakmile jsme tohle balení spotřebovali, plynule jsme přešli na Nutrilon 1. Měli jsme obavy, zda-li to Lukášek pozná, zda to bude pít?!? Ale náš pohodář nepoznal rozdíl a byl spokojený. Zde bych chtěla napsat, že Lukášek jako chlapeček nikdy netrpěl na "prdíky" a to se říká, že kluci na ně trpí. Jsem ráda, že jsem nemusela používat rourku ani masírovat bříško. Opět jsme s nástupem měsíců přecházeli na Nutrilon 2 a Nutrilon 3.

Zdroj foto: Google

Zdroj foto: Google

S UM souvisí i lahvička... Ještě než se Lukášek narodil, měla jsem doma koupenou lahvičku Medela Calma 150ml, o lahvičce jsem slyšela jen to nejlepší. I já tuhle lahev dnes a denně jen chválím a doporučuji. Možná i díky ní neměl Lukášek nikdy problémy s nadýmáním ;-) Dnes máme Calmu 250ml, značné opotřebení po dvou letech intenzivního používání je již znát, ale ničemu to nevadí. Výhodou téhle lahve je, že můžete dokupovat náhradní díly - savičky, apod.

S ukončením 24. měsíce jsem zkusila zaexperimentovat a máme doma Nutrilon 4 s příchutí vanilky. Lukáškovi mléko chutná a já si opět myslím, že nepoznal rozdíl. Netuším zdali i Nutrilon 1, 2, a  3 byly s příchutěmi, pro mě je to příjemná novinka. 

Použití a dávkování Nutrilonu je snadné. Součástí každého balení je i odměrka. První rok jsem odměrky sbírala a co si pamatuji měla jsem jich asi 30 :-D kolik bych jich měla dnes?!? 

V době dovolených doporučuji malé - cestovní balení Nutrilonu. Lukášek má mléko jedenkrát denně a na týden nám malé balení stačí úplně maximálně. Proč zaplňovat kufr velkým balením? ;-)

Při psaní tohoto článku, jsem objevila, že Nutrilon má přípravky i pro maminky, např Nutrimama nápoj v prášku, nebo Nutrimama cereální tyčinky. No těším se na druhé dítě a na novinky. Věřím, že zůstanu téhle značce věrná. Lukášek miloval i kaše od Nutrilonu. Mrkněte na Feedo.cz, kde má Nutrilon desítky produktů, mají zde také bezkonkurenční ceny a spoustu krásných dárků téměř ke každému nákupu. Jaké značce jste vy věrní? Museli jste experimentovat, než jste přišli na to co vašemu děťátku sedí? Těším se na vaše názory a zkušenosti. Mějte se krásně, Veru

Prázdniny na Moravě

Prázdniny na Moravě

Košilová pohodička

Košilová pohodička