MINI Cooper dopoledne

MINI Cooper dopoledne

Před pár týdny jsem zažila velice příjemné dopoledne v Renocaru v Čestlicích. Probíhalo tam testování Mini Cooperů. Jak jsem k takovému testování přišla? Úplnou náhodou. V garážích obchodního centra si mě odchytla jedna paní, v ruce měla papíry s propiskou a jako první se mě zeptala, zda-li bych se nechtěla projet v MINI Cooperu. Většinou žádné dotazníky nevyplňuji a vyhýbám se takovým lidem obloukem, ale udělala jsem výjimku.  A nelituji.

Akce byla tak promyšlená tak, že měli vlastní řidiče, kteří si zákazníky vyzvedávali až u domu. Do Čestlic jsme jeli  v MINI Countryman, mně osobně se tenhle typ nafouklého MINI nelíbí, mám raději klasiku. Do auta jsme vlezli tři dospělí a jedno dítě v autosedačce. 

V autosalonu nás mile přivítali, nabídli nám drobné pohoštění. Náš Lukynek byl nadšený z odrážedel a téměř celou dobu si na nich spokojeně jezdil. Byl tam také hezký dětský koutek, kde si mohl malovat a vybarvovat obrázky (jak jinak než stylově - MINI autíčka).

Součástí dopoledne bylo i kuchařské umění Romana Pauluse, šéfkuchaře hotelu Raddison Blue Alcron. Uvařil nám dvě dobroty, povídal nám něco o použitých surovinách, dával rady. Je to milý a zdrženlivý muž. Tahle část více bavila taťku Luka, znáte mě, nejsem kuchařka... I když si myslím, že se zlepšuji.

S nacpaným pupkem jsem se vrhla na testování vozu, seznámila jsem se s milým pánem, který mě "zaučil" a vydal se se mnou na dvaceti minutovou jízdu po Praze.  Testovala jsem pěti dveřové MINI v automatu, o mém cestování a řízení jsem psala zde. Za mě obrovská spokojenost a nadšení! MINI je životní styl a já bych si na něj zvykla. V pohodě bych do něj dala autosedačku i kočár-nepochybuji o tom.

Interiér MINI Countryman, mně se ty jejich palubní desky líbí, je to něco jiného, je to originální. Proč ne?

Až potkáte dva šílence, co se tulí k MINI, tak jsme to my dva s Lukáškem :-) tohle je naše malá sbírka fotek, myslím si, že je vidět nadšení v Lukáškových očích.

Ještě teď se přihlouple usmívám, byla jsem z jízdy nadšená! Jak reagujete vy na lidi, kteří si vás na ulici odchytí? Já se zastavím asi s každým padesátým a tentokrát toho nelituji. Díky tomu, jsem zažila velice příjemné dopoledne. 

Co vy a MINI Cooper? Líbí se vám tyhle auta? Já sebe a Lukáška v MINI vidím, snad se mi jednou splní můj sen a budu ho mít ;-) Od našeho testování je i Lukášek milovník MINI Cooperů, neunikne mu nikdy žádný. Hlásí mi každé MINI, které potkáme a vždy dodá: "Maminka řídila MINI Coopera".  Těším se na váš názor, Veru

Letní dovolená na horách

Letní dovolená na horách

Kotvičky kam se podíváš

Kotvičky kam se podíváš