Kotvičky kam se podíváš

Kotvičky kam se podíváš

Venku je konečně pravé letní počasí! Snad vydrží co nejdéle :-) Dnes vyráží Lukášek ven v kotvičkovém outfitu. Je to můj malý námořník a já mám symbol kotvy tuze ráda. Bez klobouku se v těchto dnech nedá vydržet a níže vám napíšu, kde jsem pořídila Crocsy za super peníze.

Modrá + červená + bílá = námořnická kombinace.

Jelikož se chci vyhnout úpalu, ven vyrážíme jedině s kloboukem! I já mám klobouky v oblibě, ale od té doby co mám vlasy na krátko mi vůbec nesluší a čekají ve skříni, kdy je zase vytáhnu a provětrám...

Triko s kotvou, máme ho z loňských výprodejů za pár korun. Měla jsem ho i v menší velikosti a trávili jsme v něm loňské horké dny. Letos tomu nebude jinak ;-)

Lukášek mi během focení natrhal kytičky...

Kraťasy nosil Lukášek také již v loňském roce, jsou velikost 2-3 roky, tudíž mu stále sedí. V loni jsem mu je ohrnovala, letos to není potřeba. Motiv loděk a kotviček. Kraťasy mají uvnitř gumu, podle které nastavuji jejich velikost.

Dlouho jsem sháněla Crocsy, chtěla jsem něco jiného než ty obyčejné jednobarevné. V kamenném obchodě jsem si vyhlédla tyhle, ale nechtěla jsem je kupovat za 1200,- ?!? Pak mi kamarádka Peťka doporučila paní Míšu z Mimibazaru. Paní jsem rychle oslovila a do pár dní jsem je měla doma. Jsem z nich nadšená! Možná si říkáte proč ty ponožky, ale Lukáškovi se potí nožky a bez ponožek mu nožka čvachtá. Snad to není u dětí tak hrozné faux paus jako u mužů! Chtěla bych ještě Crocsy s motivem Star Wars v černo bílé variantě.

Dnešní outfit jsem doplnila o zářivě bílý svetřík, opět s mini kotvičkama. Počasí se může změnit až se budeme vracet domů a za svetýrek budu ještě ráda.

Triko - H&M; Kraťasy (podobné ZDE), klobouk, svetr - Zara; Boty - Crocs (ZDE); Ponožky - Lidl

Líbil se vám dnešní outfit? Užívejte léta a nezapomeňte se natřít krémem. Lukášek je natřený krémem z Lidlu, četla jsem na něj jen samou chválu! Tak snad to tak bude. Mějte krásný den a užívejte léta, Veru.

MINI Cooper dopoledne

MINI Cooper dopoledne

Matějská

Matějská