Matějská

Matějská

Před pár týdny měl Lukášek dva roky, vzpomínáte na jeho tématickou Mickey Mouse oslavu? Připomenout si jí můžeme ZDE. Slavili jsme v sobotu a v neděli jsme se vydali na Matějskou pouť s naší dvorní fotografkou Lucinkou Sasínkovou. Ač jsem ze začátku focení byla mírně skeptická a negativní, tak se fotky povedly a jsem z nich nadšená! To si takhle něco plánujete a pak vám náladu pokazí vítr, co vítr - vichřice. Na hlavě jsem místo vlasů měla chaos, z očí mi tekly slzy, řasenka se mi roztékala po půlce obličeje :-D Dítě se vyválelo v první louži a do toho mega nafouknutý balónek heliem, který se stal po třech minutách hodně otravným!!! Matějská pouť již samozřejmě nebyla, ta trvá jen pár týdnů v dubnu tuším. V areálu je pár kolotočů, které tam jsou celoročně a na těch jsme se vyřádili.

První fotka, tuhle dala Lucinka na Facebook jako ukázku a byla jsem ohromena, okouzlena, kvílela jsem nadšením... A těšila jsem se na zaslání náhledů, hned poté jsem vybrala fotky, které pro mě byly TOP. Lucince jsem poslala čísla, které si přeji upravit. Lucinka vždy napíše přibližný termín, kdy budou asi fotografie upraveny. Mě vždy příjemně překvapila svou rychlostí!

Na Obřím kole (nevím zdali se téhle atrakci takhle říká?!?) vznikla nejkrásnější série fotek. Modré nebe s bílými mraky. Lukáška jsme oba s Lukem drželi jako klíště, nesměl se hnout z místa! Mě opět prudila mega dvojka :-D ale na fotkách si myslím, že vypadá dobře, že to utrpení s ní stálo za to ;-)

Když se Lukášek nechce fotit, tak udělám smutné oči na Luka a ten si se mnou zapózuje. Musím říct, že to bylo snad první focení, kdy můj muž nebrblal a mám pocit, že si focení i užíval. I Lucinka si toho všimla.

Autíčka a volant, to jsou naše nejoblíbenější atrakce, nemusí se točit dokola, stačí jen sedět :-)

Vyřádili jsme se i na autodromu, v autíčkách. To vám byla taková legrace, byli jsme tam jen my. Já jsem klukům ujížděla, ti do mě naráželi. Chvílemi se mi auto splašilo a točilo se pořád dokola :-D moc jsem systém řízení versus couvání nepochopila.

Večer před focením jsem nám všem vyrobila trička s dvojkou. Prostě symbolická dvojka k dvěma ročkům Lukáška. Až si budeme fotky prohlížet za x desítek let, tak hned budeme vědět o co šlo a kolik mu bylo. Líbí se vám ten nápad? Mám doma bílou a černou samolepící tapetu, byla to rychlá tvorba ;-)

Tyhle tři fotky se mi moooc líbí... Lukyni, my dva a my tři :-*

Poslední foto na závěr, bye bye dvojko! Už nikdy více :-D 

Líbilo se vám naše focení na kolotočích? Chtěla jsem něco barevného a veselého, myslím si, že to Lucinka zachytila opět skvěle! Nyní si dám pár měsíců s profi focením pauzu, ale již promýšlím kde bude podzimní focení, že by v Brně u lodiček Lucinko? :-) Pokud chcete vidět další práci Lucinky, jak vidí nás Hranolky, nahlédněte ZDE a ZDE.

Foto: Lucie Sasínková

Luci, tobě moc děkuji za krásnou práci, vážím si toho, že jsi za námi do Prahy přijela a těším se na naše další setkání, Veru.

Kotvičky kam se podíváš

Kotvičky kam se podíváš

Zarámovaný otisk ruky

Zarámovaný otisk ruky