Veru byla asi hodná...

Veru byla asi hodná...

Dnes je to přesně týden od mých narozenin. Slavila jsem ještě několik dní poté, mám na tyhle narozeniny jen samé krásné vzpomínky. A v dnešním postu bych se s vámi chtěla o své zážitky podělit. Vzpomínáte si na můj Wishlist? Dávala jsem ho začátkem května na svůj facebookový profil. Psala jsem, že budu šťastná i za jednu jedinou věc z mého seznamu přání... Díky své rodině a přátelům, se mi mé sny plní!

Mým největším přáním byly hodinky Daniel Wellington, přála jsem si černý kožený pásek a zlatý ciferník v pánském provedení (ZDE). Svého muže jsem s nimi bombardovala často, vyprávěla jsem mu o různých slevách, které nabízí bloggerky... Asi mi naslouchal a koupil mi je! Jsem šťastná jako blecha a od té doby jsem je nesundala z ruky. Mému muži tímto moc děkuji.

Druhý dárek od mého muže, jsou to tyhle boty Nike Air Max limitovaná edice Golden Trophy (koupeny ZDE). Vtipné je, že jsou pánské, ale já to neřeším - bílá, zlatá a černá? Ty jsou dělané pro mě. I tyhle boty dostal můj muž před x měsíci v emailu, kde jsem mu napsala: "Nevadilo by mi patřit do Air Max rodinky". Z jeho strany žádná reakce... Můj muž jedny Air Max vlastní a miluje je, přivezl si je loni z New Yorku a téměř je nesundal z nohy. Takže když mi je v mega tašce dal, totálně mě dostal, pištěla jsem a skákala radostí. I jeho to dojalo. To, že mě umí i po deseti letech překvapit... Děkuji.

Na další dáreček mi přispěla moje mamča se svým mužem. Díky ní jsem si mohla koupit své první Conversky. Na seznamu přání jsem se nemohla rozhodnout, udělala jsem kompromis - nízké kožené to vyhrály. Miluju je a děkuji.

A další překvapení byl finanční příspěvek na nový nábytek na terasu, který mi věnovali má tchyně s tchánem. Také sledovali můj facebook :-) až mě to dojímá. Mám radost největší a pořád na terase kávičkuji a relaxuji. Děkuji rodině do Krnova.

Hurááá, Veru bude mít svůj parfém a nebudu si tajně půjčovat parfém svého muže :-D Já mívám vždy jen jeden parfém, nejsem ženská, která by měla x druhů vůní. Já vlastním jeden (můj poslední byl Kenzo Flower In The Air), ten jsem před třemi týdny vypotřebovala. A nyní díky mému tátovi a jeho ženě, si hned po návratu z dovolené zajdu koupit svůj vysněný Chanel Eau Fraiche. Kdyby jste věděli o nějaké akci na netu nebo v kamenném obchodě, budu ráda za vaše doporučení. Děkuji za dárek.

Mé dárky nebyly jen hmotné... Tyhle krásky mi připravily MEGA překvapení!!! Do překvápka zapojily i mého muže a ten mlžil do poslední minuty. V neděli ráno mi řekl ať se vyfiknu, že v 9:30 hodin vyrážíme pryč z domu - nic víc neprozradil. Před desátou na mě v autě "vybafl" ať vystoupím z auta před Cafe Louvre v centru Prahy a jdu nahoru do kavárny, že zaparkuje a přijde. Nooo, nepřišel. Tam na mě čekaly MOJE holky, v deset hodin jsme si daly bublinky, dobroty, plkaly jsme a smály se. Holky mě dostaly, dojaly... Moc děkuji, na tohle nezapomenu.

A další překvapení? Ve čtvrtek před narozeninami mi můj muž donesl pozvánku, kde byly stručné informace - datum, čas a že mám být připravená. Netušila jsem na co? Pátrala jsem na IG, zda-li někdo něco o téhle akci neví :-D Všichni mlčeli a nic neprozradili. V pondělí v pět hodin zvonek, za dveřmi na mě vyskočily kamarádky Terezka a Anička, zpívaly mi s prskavkou v ruce, no ječela jsem na celou ulici nadšením. Přála jsem si, ať jsou to tyhle kočeny. Kurýr (manžel Terezky-i jemu děkuji) nás v MiniCooperu (ten miluji) přivezl na Ladronku, kde mi holky připravily piknik. Spousta dobrot, dobrého pití... Zpívaly jsme a řádily... Holky moc děkuji! Pořád si říkám, že jsem si to nezasloužila.

Musím říct, že mám skvělou rodinu a skvělé kamarádky. Sama sobě si závidím a všem moc děkuji. Děkuji, že mi pomáháte plnit MÉ SNY. Prosím neberte článek jako chlubení, je to má forma poděkování všem. Tímhle bych kapitolu MÉ NAROZENINY uzavřela. Mějte se krásně, Veru.

Stokke Xplory

Stokke Xplory

Veru slaví narozeniny

Veru slaví narozeniny