Švihák lázeňský

Švihák lázeňský

Konečně je tady léto, já mám léto ráda, narodila jsem se do letních dní! Jsem nadšená, že se nemusíme tolik oblékat, tolik vrstvit děti. Jsem mírně v šoku z toho, že například v MHD narážím na lidi, kteří se již rouhají, že je extrémně teplo, já tohle raději nevypouštím z pusy. Děsím se toho, že se zase ochladí. Užíváme si to! Dnešní outfit bude typicky letní, pojďme nahlédnout.

Již před pár týdny jsem se vydala na nákup klobouku, Lukášek ten den moc nespolupracoval. Vzala jsem ho do Zary, H&M, Lindex, F&F a Nextu. Kde jsem nakonec také pořídila. Pro pobavení, je to velikost 7-10 let. Například klobouk, bych si přes internet netroufla koupit, tyhle věci, stejně jako boty se musí zkoušet. Lukáškovi klobouk na hlavě nevadí, nevnímá ho, za což jsem ráda. Bude to součást celého léta!

Dnes jsme vyrazili ven v triku, kraťasích, klobouku a provětrali jsme nové Conversky. Vše v modro bílé kombinaci.

Při úklidu svých šperků, jsem narazila na tenhle řetízek. Zkusila jsem ho dát Lukáškovi na krk a? Je spokojený, že i on se může "načančat" jako maminka :-) Opět mu nevadí, zvykl si rychle. Koupeno v hračkárně.

Bílé triko s nápisem Surf. Triko jsme dostali darem od jedné krásné tety Kiki - moc děkujeme. Já jsem triko zastrčila do kraťas, jelikož je trochu delší, myslím si, že to ničemu nevadí.

Naše focení se již neobejde bez téhle pózy, dnes mi takhle zapózoval úplně automaticky. Je to první fotka a já se o ni musím podělit i s vámi.

Kraťasy s námořnickými motivy. Ty co nás sledují trochu více vědí, že Lukynek je takový můj malý námořník. Kraťasy jsou velikost 3-4 roky, jsou z aktuální Zara kolekce. Veliké plus je, že se dají uvnitř stáhnout. Šňůrka v pase by měla jít zavázat, ale já ji nechala takhle volně. Když jsem Lukáškovi kraťasy oblékla, začal si je ihned stahovat dolů, není zvyklý že mu čouhají nožky, pobavil mě.

Již včera jsem na FB prozradila, že jsem si udělala radost. Pořídila jsem Conversky pro sebe i pro Lukáška. Zde by se někdo mohl zarazit nad barvou. Chtěla jsem bílé a když se zašpiní, tak je šoupnu do pračky, takže si radost z nákupu nenechám pokazit.

Pár detailů nových botiček. Vážně jsem ráda, že jsem je konečně koupila. Snadno se nazouvají, za mě palec nahoru.

Triko - Lindex; Kraťasy - Zara (ZDE); Converse boty - Office shoes (ZDE); Klobou - Next (ZDE)

Líbil se vám dnešní letní outfit? Jak reagují vaše děti na kraťasy, klobouky, kšiltovky? Těším se na vaše názory, pokud se vám něco líbilo, snažila jsem se doplnit odkazy, kde můžete věci také zakoupit. Mějte se krásně a užívejte léta, Veru.

A zase ten Mickey

A zase ten Mickey

Soutěž s CocoOriginalDesign

Soutěž s CocoOriginalDesign