Veru slaví narozeniny

Veru slaví narozeniny

Narodila jsem se 14. června 1987 v Bruntále, netuším v kolik hodin, ale znám několik vtipných historek o tom, co se dělo než jsem přišla na svět! Například tu, že mě maminka málem porodila na železničním přejezdu ve Valšově v půjčeném žigulíku :-D A také tu, že byla maminka ještě na tancovačce večer před porodem a celé dopoledne kopala brambory :-D No prostě se často vzpomíná. Já jsem stejná, věřím že za dvacet let budu také vzpomínat na svůj porod a to, že jsem šla na nákupy do Palladia a cestou jsem se šla raději ukázat do porodnice?!? 

Oslava byla v mých nejoblíbenějších barvách - bílá, černá a růžová. O veškeré dekorace a občerstvení se opět postarala Janinka z Great Moments. Vše bylo v její režii a celé to pro mě připravila jako dárek, Janinko moc děkuji, vážím si toho! 

Dokonalý dort s nádhernou girlandou a Veru v pozadí, byl by hřích si s takhle oku lahodícím dortem nezapózovat... Dort byl nejen hezký, ale výborný. Dnešní článek bude plný mých fotek, možná to bude působit narcisticky, ale je to můj den :-)

Je léto a k létu patří jahůdky, nejlepší jsou ty ze zahrady. Na mém sladkém koutku nechyběly. Jahodová roláda, jahůdky v čokoládě a jahodovo-pudinkový dort. Ještě že zrovna neřeším žádnou dietu, užila jsem si to a dopřála jsem si od všeho trochu...

Moc se mi líbí ty černo-bílé zápichy, vykouzlily mi úsměv na tváři. Janinka ví, že miluju vše sladké, tak mi ho dopřála i ve formě zápichů :-) Pivoňky jsou z naší zahrádky, mám je moc ráda, mou radost kazí jen miliony mravenců, kteří z nich vypadávají... Vraždím je!

A zase ta Veru (Hranolka) a dort...

Posezení venku na novém nábytku (plánuji článek o mých dárečcích - bude to i taková forma poděkování). Všimněte si dortového etažéru, Janinka improvizovala a vytvořila ho z talíře a hrnku, jedno velké wááááu. Svíčku jsem sfoukávala, ale díky větru se to nepovedlo zachytit na fotku, ale přání jsem si přála... To já si přeji pořád něco, znáte mě.

Tolik řečí o oslavě narozenin a nezmínila jsem kolik že to slavím?!? Dnes je mi 28 let. Svůj věk "zatím" neřeším, je to pro mě jen číslo. Někomu přijdu mladší a někomu starší...

Dnešek si užívám se svými kluky, s přáteli a s vínem v ruce. Připíjím na své zdraví, na zdravíčko mé rodiny a samozřejmě i na zdraví vás všech. Mám vás ráda, vážím si vaší přízně, těším se z každého vašeho lajku a komentáře! I dnes se loučím se slovy... Mějte se krásně, Veru.

Výzdoba: Great Moments by Jane

Veru byla asi hodná...

Veru byla asi hodná...

A zase ten Mickey

A zase ten Mickey