A zase ten Mickey

A zase ten Mickey

Dnešní outfit je focený po cvičení. Lukášek byl v dobré náladě, celou dobu při pózování vyhlížel auta, které vždy přejely přes zpomalovací pás. Zpomalovací pásy jsou u nás hodně oblíbené, kolikrát jsem nucena například v garážích OC Smíchov kroužit dokola a přejíždět je. Panečku, to by jste nevěřili, kolik to udělá radosti. Ale zpět k focení, v Drtinově ulici je základní škola, která má krásně barevnou zeď a u té vznikly dnešní fotky.

Počasí bych nazvala ani zima, ani teplo. Na mikinu, džíny a kecky ideál...

V hlavní roli dnes mikina s Disney postavičkami. Mikina je bílá a má krásně barevný a veselý motiv - Mickey Mouse, kačer Donald, Goofy a pes Pluto. Mikina je na rozepínání u krku, líbí se mi její rukávy, je možnost mít je ohnuté, ale mně se líbí ten delší úplet. Fotka níže? Lukášek si pčiknul, není to póza jsem neviditelný :-D

Džíny s mírně sníženým sedem. Máme je již pár měsíců, avšak poslední dobou u džínů váhám. V obchodě se mi líbí, ale na Lukáškovi již ne. Vždy si je doma nechám pár dní na rozmyšlenou a nakonec je nosíme. Džíny jsem Lukáškovi ohrnula na cvičení a zapomněla je vrátit do původního stavu, ale jak koukám nevypadá to nejhůř.

Zábradlí je výzva, zatím na něj neumí vylézt ;-)

A zase ty boty - Conversky, pořád vypadají jako nové, jak ty moje, tak ty Lukáškovi. Občas vyčistím gumovou špičku Cifem a vyrážíme ven...

Mikina - H&M (podobná ZDE); Džíny - Zara, Boty - Converse (ZDE)

Líbil se vám dnešní outfit? Snad ano. Máme pár nových letních kousků ve skříni i v botníku, rozhodně se máte na co těšit. Mějte se krásně, Veru.

Veru slaví narozeniny

Veru slaví narozeniny

Švihák lázeňský

Švihák lázeňský