V dešti je legrace

V dešti je legrace

V minulém týdnu jsem využila deštivého dopoledne, šli jsem na zahrádku udělat pár fotek a chvilky u focení nám zpříjemnili šneci, jééé to bylo radosti. Dnes bych se chtěla zmínit o Next Directu, znáte Nextdirect.com? Je to zahraniční eshop, ale tváří se jako český, a co se týká rychlosti dodání ze zahraničí? Za mě 100 bodů, dodání do tří pracovních dnů (moje poslední objednávka byla 1.5. v pátek a v pondělí 4.5. byl balíček u mě doma), myslím si že tady by se měly chytit za nos i české eshopy. Eshopu sedí sklady, tudíž by se nemělo stát, že by něco nedorazilo. Podmínkou tedy je, že objednávku zakončíte platbou z karty, ne každý má tuhle funkci na kartě aktivovanou, hmm? Obratem vám přijde potvrzení, že bylo objednávka uhrazena a vy už se můžete těšit jen DPD přepravce.

Žlutá bunda je v Lukynkově šatníku nová, je nepromokavá, barva je skvělá a myslím si, že je celkově šik. Skvěle ušitá a praktická, po zašpinění jsem ji jen otřela vlhkým hadříkem.

Zaujmout Lukynkovu pozornost v přítomnosti šneků nebylo vůbec snadné :-)

První živý šnek! Ze začátku se mě Lukynek ptal, zdali se bojím? Ujistila jsem ho, že šnek je hodný a že šneků se bát nemusíme, takže byl hned klidnější...

A opět naše čepice s nápisem High five. Bunda má černo bílé prvky, např kapuce má zevnitř černo bílé proužky, tak si myslím, že to k sobě ladí, dále zip, cvoky.

Bunda je velikost 2-3 roky, je Lukynkovi trochu větší, ale aspoň nám nějakou dobu bude sloužit. Je delší pod zadek, výrazný černý nápis na zádech se mi moc líbí.

Je to malý průzkumník, denně poznáváme nové věci. Zde je i hezky vidět vnitřek kapuce.

Holinky (gumáky) máme jen nějaké "no name", to víte že by se mi líbily např tyhle dětské Huntery nebo Crocsy, ale tyhle jsou dárek a jsme rádi i za ně. Máme je rok a použili jsme je maximálně třikrát.

Bunda - Next (zde); Čepice - Lindex; Džíny - Zara, Holinky - No name

A já se nyní těším na vaše komentáře, zdali se vám Lukynkův outfit do deště líbí. Po focení jsme jeli na cvičení, proto má džíny, kdybychom zůstali na zahradě měl by určitě tepláky. Ještě bych chtěla zmínit, že se budu k jednotlivým kouskům snažit dodávat odkazy, kde můžete jednotlivé kousky zakoupit, ale ne vždy se mi to daří dohledat z důvodů starší kolekce. Mějte krásný den, Veru

Kdo si hraje...

Kdo si hraje...

Můj dvouleťák

Můj dvouleťák