Soutěž s CocoOriginalDesign

Soutěž s CocoOriginalDesign

Nový červnový týden začínám soutěží s CocoOriginalDesign. Dominika alias Coco vyrábí jemné, takzvané delicate řetízky, náramky, náušnice a sem tam se objeví i náramky z minerálů. Vše je vyráběno převážně z porhodiované mosazi a skleněných různě barevných korálků. Coco zastává heslo, v jednoduchosti je krása a podle toho i její handmade sortiment šperků vypadá. V blízké budoucnosti navíc začíná přemýšlet, že svou tvorbu rozšíří o zlaté řetízky a náramky s minerály a drahými kameny.

Soutěžit můžete o stříbrný řetízek na krk s nápisem Mom. 

Materiál:

  • rhodiovaná mosaz
  • neobsahuje nikl - hypoalergenní
  • v případě, že nepřijde do styku s vodou - nečerná

Coco doporučuje:

  • Při koupání, sportu a jiných aktivitách, při kterém dojde šperk do styku s potem či jinými látkami, raději sundat.
  • Tím své šperky chráníte a prodlužujete jejich kvalitu, lesk a životnost.

Rhodium:

,,Jedná se o vysoce kvalitní slitinu (neobsahuje nikl) profesionálně upravenou tzv. rhodiováním (RHODIUM Plated). Ve výsledku je tento materiál lepší než-li stříbro. Nečerná, je antialergenní, má stálý lesk barvy bílého zlata a je zaručená dlouhá životnost."

A co musíte splnit, aby jste se mohli do soutěže o řetízek zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol a FB profilu CocoOriginalDesign
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Napiš komentář pod foto na FB (jakýkoliv komentář - např soutěžím s Veru a Coco)

Myslím si, že podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář pod foto. Soutěž bude ukončena 14.6.2015 ve 12:00 hodin. Vítěze vylosuje Lukynek (pokusím se natočit video z losování) a 15.6.2015 dopoledne vyhlásím vítězku.

Určitě nahlédněte na eshop CocoOriginalDesign, je tam spousta krásných šperků. Já mám nyní zálusk na náramek a možná se vyplatí počkat, mám jednu novinku - Coco plánuje náramky s nápisem Mom. Coco, nyní řetízek Mom nemá skladem, ale během pár dní je naskladní, pro ty z vás, které by si ho chtěly koupit. Snad se vám soutěž líbí a zapojí se vás co nejvíc. Mějte se krásně, Veru

Švihák lázeňský

Švihák lázeňský

Čapí hnízdo

Čapí hnízdo