Mini pan Grey

Mini pan Grey

Poslední dny dělám z Lukynka mého mini pana Greye (ty co podlehly Padesáti odstínům šedi, tak ty vědí). Šedá se v jeho šatníku objevuje čím dál častěji. Myslím si, že mu také tuze sluší.  Takhle vyrážíme na pískoviště, na odrážedlo, na zahrádku nebo jen na procházku. 

Čepice s motivem Angry Birds, zatím jdou tyhle pohádky či seriály mimo nás, ale věřím, že tomu podlehneme stejně jako ostatní děti a že budeme mít AB i na slipech. Teď jsem v pozici, že se děsím, že se Lukynkovi bude líbit Spiderman a jiní hrdinové...

Na písek volíme téměř vždy pohodlné tepláky, tyhle máme ze Slovenska a přijdou mi super. Jsou mírně zateplené, mají snížený sed, netlačí na bříško a mají moc hezky řešené kapsy ve předu i zezadu. A opět jedna z naších oblíbených mikin s Mickey Mousem.

Vestu teď nosíme často a ruce v kapsách? Ty jsou také hodně populární, jen trnu hrůzou a čekám, kdy škobrtne a vyrazí si zuby - snad maluji jen čerta na zeď.

Tyhle kecky máme ve více barvách, stojí pár korun a nemrzí mě, když si je Lukynek okopává na odrážedle, někdy mám pocit, že si ty nožky tahá za sebou schválně - uups. Botky mají pružné tkaničky, nerozvazují se a nakonec se zapnou suchým zipem.

A jak vyrážíte na pískoviště a na kolo vy? Myslíte si, že je škoda, že nedávám Lukynkovi více barevné oblečení? Mějte se krásně, Veru

Čepice, vesta (zde), mikina, boty (zde) - H&M; Tepláky - Juuj

Ovocné džusy a pyré

Ovocné džusy a pyré

Černá a bílá, proč ne

Černá a bílá, proč ne