Černá a bílá, proč ne

Černá a bílá, proč ne

Tenhle outfit jsem Lukynkovi dala, když jsme jeli na výlet za přáteli. Venku je sice jaro, ale stále dost pofukuje. Jak je vidět na fotkách, Lukynek si drží v ruce kapičky, tudíž v době focení byl usoplený. Lukynek je vždy vzorný pacient a miluje medicínku v jakékoliv podobě :-) Kapičky co drží jsou prázdné. Nyní k outfitu. Já mám ráda černou, bílou a šedou. Dost tyhle barvy vyhledávám i v dětském oddělení.

Lukynek má rád Mickey Mouse, určitě jsem ho tímhle směrem navedla já. Proč ne? Pokud mu můžu outfit určovat já, bude po mém. Tahle mikina je naše oblíbená, super kup, kvalitní. Barva ani po x vypráních nebledne a potisk i tvar jsou beze změny. 

Džíny dávám často, pokud tedy nejdeme na pískoviště. Džínů máme ve skříní hodně, určitě jich má mnohem více než já. Mám raději, když má věci upnutější, ty volné se mi nelíbí-plandají. Delší dobu sháním džíny se sníženým sedem-pokud víte kam pro ně? Budu ráda za doporučení. Vestičku jsem koupila ve výprodeji, je to pro čtyřleté kluky, což moc nechápu, protože občas ji má Lukynek dost natěsno přes bříško! Aspoň nám vydrží i na příští rok. Kapuce lze odepnout.

K nákupu čepic bych mohla napsat celý článek, snad již od Lukynkova narození se vymykáme tabulkám a kupujeme vždy větší velikosti. Tahle čepice je velikost 4-6 let?!? Jemu budou dva roky.

Co se týká botiček, tyhle jsem ulovila v loňském roce na podzim, jsem moc ráda, že je nosíme i letošní jaro. Jsou stylové, cool a já bych takové chtěla i pro sebe. Veliké plus, že se nemusí rozvazovat a nazouvám je jen přes rozepnutý zip.

Líbil se vám Lukynkův outfit? Holky, napište co vás zajímá, zdali věci zbytečně obkecávám, popř zdali mám dávat více (méně) fotek... Chci zde zmiňovat i akce v dětských obchodech, výprodeje, apod. Zajímá vás to vůbec? Mějte se krásně, Veru

Čepice - Lindex; Mikina - Takko; Vesta (zde) - H&M; Džíny - Zara; Boty (podobné zde)- Pepe Jeans

 

Mini pan Grey

Mini pan Grey

Peeskle aneb pískací mikina

Peeskle aneb pískací mikina