Džínovina je cool

Džínovina je cool

V dnešním outfitu bude převažovat džínovina, v hlavní roli teda "džíska" (džínová bunda).  Tuhle nádheru jsem ulovila v Takku a je skvělá holky, je moc hezky ušitá, není to nejtvrdší džínovina, tudíž v ní Lukynek není jako ve skafandru. Může se snadno hýbat. Moc se mi líbí odstín tohoto denimu, zapínání na cvoky - nemusím pracně zapínat knoflíky. Koupila jsem velikost 3-4 roky, krásně se mu pod ní vleze mikina (a stále mu dávám body).  Jelikož poslední dny nejsou nejteplejší, spíše podzimní, doplnila jsem bundu šálkou a čepicí.

Miluji tenhle jeho postoj :-D napodobuje mě, ale myslím si, že ty nožky tak moc neroztahuji, ale ručky v bok tak dávám.  

Čepice není úplně slušivá, ale mám ji ráda. Našla jsem ji kdesi na zemi, už strašně dávno, to měl Lukynek snad půl roku a až nyní mu sedí. Taky je to snad jediná modrá čepka kterou máme. Myslím si, že k ouftitu v modré kombinaci mu sluší. A na eshopu ji prodávají stále (odkaz v článku níže).

Krásný detail džísky, vážně je super, tuším že stála 350,- Kč? Začínám Takko milovat, příště vám ukážu super džinovou košily.  A povšimněte si EOS balzámu, tenhle modrý je jeho, je na něm závislý :-D 

A tyhle výrazy? Projelo okolo nás auto, spíše couvalo a Lukášek se jen divil a na celou situaci dohlížel a hlídal. Bunda je slušivá jak zapnutá, tak rozepnutá. I ohrnuté rukávy jsme již měly.

Naše nejnovější botky Geox, opět zapínání na zips z vnitřní strany. Mám z Geoxami jen dobré zkušenosti. Dvoje krásné prodávám na bazárku ZDE. Boty drží a jsou prostě pořád jako nové a navíc stylové. Tyhle jsem koupila přes internet, nabídka v kamenných obchodech mě teď trochu zklamala - pirátské obrázky, šílené barvy, pro mě chaos a za mě ne. Potvrdila jsem si velikost a objednala si něco dle mé představy. 

Džínová bunda: Takko; Džíny, mikina, šála: Zara; Boty: Geox (zde); Čepice: H&M (zde)

Tak tohle byl pohodový outfit, džísku teď nosí Lukynek hodně, kombinuji ji i s šedou a černou. Snad se vám líbil. Mějte se krásně, Veru

Čapí hnízdo

Čapí hnízdo

Druhé narozeniny

Druhé narozeniny