Druhé narozeniny

Druhé narozeniny

Minulou sobotu jsme oslavili Lukynkovy druhé narozeniny. Letošní oslava proběhla trochu jinak než oslava prvního ročku (zavzpomínat se mnou můžete ZDE).  Možná bych se touhle cestou mohla omluvit rodině, že to letos proběhlo bez nich, ale v loňském roce nebylo snadné najít ubytování, byly komplikace a zbytečné nepříjemnosti... Letos jsme pozvali jen naše blízké přátelé a jejich děti. Strávili jsme pěkné společné odpoledne.

I letos mi výzdobu zajistila má skvělá kamarádka Janinka z Great Moments. Plánovat jsme začaly asi čtvrt roku předem, jako první jsem Janince řekla téma oslavy - hlavní motiv Mickey Mouse. Lukášek ho má rád. Janinka mi s blížícím termínem posílala inspiraci a já jen souhlasila a těšila se na oslavu. Měla bych se přiznat, že jsem se nestarala o nic, Jáňa zajistila i všechny dobroty. Jelikož s Janinkou od sebe bydlíme pár minut, přišla mi udělat výzdobu večer předem. Mám to raději, nevím jak u vás, ale u nás je v den oslavy tzv. chaos a zmatek. Za Lukynkovo raní "Co to jééé?" to stálo, byl nadšený a jen chodil a ukazoval na nové prvky v naší domácnosti.

Tohle byl náš sladký koutek - dort, cupcakes a sušenky (odkazy budou v článku úplně dole). Vše s motivem myšáka Mickeyho, Lukynkovým jménem, iniciály a s dvojkami. Na všem jsme si pochutnali, i děti se ládovaly sušenkama až měly boule za ušima.

Malý oslavenec si svou oslavu užíval na maximum, troufám si říct, že zářil jako na fotce níže. Série fotek v černém body vznikla po tom, co se Lukášek sladce vyspal, on je po vyspání nejsladší a krásně spolupracuje a pózuje. Tetu Katy-fotografku moc dobře zná a věnuje ji upřímné úsměvy. Kačence moc děkuji za krásné fotky, díky tobě budeme mít skvělou památku! 

Všude na podlaze se povalovaly balonky, které jsem nafoukla, jsem ráda, že mi nepraskla hlava :-D Lukášek mi asistoval, vše mi důkladně oslintal. Původně jsem chtěla udělat balonkové trsy, ale nestíhala jsem a Lukášek si s nimi kopal a házel, tak jsem je nechala na zemi. A na fotkách to vypadá skvěle, no ne?

Oslava byla hlavně o těchto třech bobáncích! Silná trojice Lukynek, Barborka a Tobík. Byli všichni zlatí, skvělí, usměvaví a pohodoví. Dá se říct, že se znají od vždycky, vyrůstají spolu, poznávají svět, umí se spolu poprat o hračku, ale také se umí upřímně obejmout a pusinkovat. Mám naše malé kamarády moc ráda, často jim to i říkám...

Na fotce vlevo je Katka (já ji ráda říkám Katy - ani nevím zdali se ji to líbí?). S Kačenkou a její rodinou jsme strávili skvělou letní dovolenou v Itálii. Seznámily jsme se díky serveru pro maminky, moc si ji vážím a v mnohém mě inspiruje. Jsem její velká fanynka a pravidelná čtenářka jejího blogu Mama-live, nevynechala jsem jediný článek. Její malá princezna Barborka je láska nás všech (Lukynkova nevěsta, ale pšššt, nechceme je do ničeho nutit :-D). Kráska uprostřed je Karolína, ale říkáme ji Kiki (zde si myslím, že ji nevadí tohle oslovení). I Kiki znám z internetu, naši kluci jsou téměř stejně "staří". Kiki, je pro mě módní ikona, neznám stylovější maminku, je sexy i v gumových botech, má šmrnc! Víte jak zakopávám nožku při focení (pózování)? Tohle jsem určitě okopírovala od ní :-D 

Došlo i na pózování ve foto koutku. Tohle je naše dospělé obsazenstvo.

Chtěla bych poděkovat Kiki a Vojtovi, Katy a Honzovi a také svému muži za krásné odpoledne! Moc jsem si to s vámi užila a vážím si vaši společnosti. 

Tak a tohle je snad poslední zmínka o oslavě druhých narozenin, možná jsem byla v posledních dnech otravná a často spamovala zeď Mickey Mousem. No i když, ještě se můžete těšit na článek z kolotočů, opět jsem nás nechala nafotit na památku... Ale o tom zase příště. Snad se vám naše oslava líbila, nám totiž ano a moc. Já jdu přemýšlet jaké téma bude asi za rok :-D Mějte se krásně, Veru.

Výzdoba: Great Moments by Jane Foto: Kateřina Osičková Dort: Cupcakes Veronika Sušenky: Ander Taste of Life Cupcakes: Lelí's Cupcakes

Džínovina je cool

Džínovina je cool

Kdo si hraje...

Kdo si hraje...