Kdo si hraje...

Kdo si hraje...

Dnešní článek bude o tom, jak si doma hrajeme a učíme se, třeba právě v tak deštivých dnech jako je ten dnešní. Již pár týdnů nám společný čas zpříjemňuje Woody destička s geometrickými tvary. Doma máme takových desek docela dost, Lukynek začal vkládat tvary tak od roku? Ale to byly vkládačky o čtyřech kouscích... Nyní je to jiný level. Deska je vhodná pro děti od dvou let a dále. Já osobně mám tyhle desky moc ráda, děti se musí hodně soustředit, vnímají barvy, tvary, atd.

U nás se začíná vysypáním kostek, pochopitelně :-) Lukynkovi pomáhám, usnadňuji mu vkládání aspoň tím, že spojím dvě kostičky k sobě-přiznávám, že si myslím, že na to je ještě malý. Spojí maximálně dvě rovné plochy, ale ty cik cak ještě ne... Takže mu je složím na podlahu a on se je pak snaží zařadit, tam kam patří.

Nejdůležitější je chválit, chválím pořád, možná to není úplně motivující, někdo by mě za to mohl kárat, ale když já jsem hold ta pyšná maminka.

Mám moc ráda, když se Lukynek soustředí, je vidět, že je trpělivý a snaživý. Například já jsem nervák, tak snad nebude v tomhle směru po mně. Jak si hrají vaše děti? Lukynek si lehne na bříško, s auty, s vláčky, při malování, při skládání kostek :-)

Něco o Woody destičce:

Dřevěná destička s barevnými geometrickými tvary, které do sebe zapadají. Výrobek je nositelem značky Bezpečné hračky.

WOODY dřevěné hračky kladou velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část dřevěných hraček z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček.

Všechny dřevěné hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu „BEZPEČNÉ HRAČKY“ (pro ostatní jazyky SAFE TOYS). Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Já dávám veliký palec nahoru těmto hračkám! A děkuji Feedo.cz za širokou škálu těchto rozvíjejících se her, určitě nahlédněte do eshopu. Jak si doma hrajete s dětmi vy? Máte doma aspoň jednu vkládačku? Mějte se hezky, Veru

Druhé narozeniny

Druhé narozeniny

V dešti je legrace

V dešti je legrace