Peeskle aneb pískací mikina

Peeskle aneb pískací mikina

Dnes bych vám chtěla představit naši novou pískací mikinu od české firmy Peeskle. Mikinu si nemůžu vynachválit, za mě jen samé pozitiva. Je prodloužená, tudíž Lukynkovi netáhne na záda, je z příjemného materiálu, hřeje, je do detailu propracovaná a kvalitně ušitá. A bonus? Pííííská. Stačí stlačit obrázek a pískne. Lukynek pochopil princip pískání okamžitě a moc ho to baví a mě také.

Nyní něco o mikině Yetti. Mikina je prodloužená a má kapuci. Mikina a všechny produkty od Peeskle jsou s láskou vyráběné v Česku z kvalitních materiálů a jsou nezávadné pro děti do 3 let. Co se týká údržby, můžete ji prát stejně, jako jakékoliv jiné oblečení v pračce. Mikina je ze 100% bavlny.  

Nemůžu si pomoci, ale myslím si, že je hodně slušivá. Lukynek je nadšený i z kapuce, pořád se mě ptá "co to je?" :-D Prostě o kapuci můžeme mluvit i hodinu v kuse.

...Peeskle spojuje dětskou radost s nostalgií jejich rodičů. Snoubí v sobě víc, než pouhá trika pro děti. Jde o životní styl, který nikdy nebude překonán. Peeskle nese zábavu s každým písknutím a jednoduché obrázky s demi punkovým nádechem, aby i rodičové mohli na triku svých dětí vystoupit z konformity. Žádní Mickey Mousové, žádné Hello, Kitty! Peeskle dává víc...

Neváhejte a mrkněte na Peeskle.cz a na FB Peeskle. Líbí se vám pískací mikina, tričko nebo deka? Pokud ano, budu se těšit na vaše komentáře a ráda pro vás připravím soutěž o produkty od Peeskle. Mějte krásný den, Veru

Mikina - Peeskle; Tepláky - Zara; Boty - H&M

Černá a bílá, proč ne

Černá a bílá, proč ne

Květina s pěti okvětními lístky

Květina s pěti okvětními lístky