Soutěž s Pampers

Soutěž s Pampers

O nových plenách Pampers Premium Care Pants jsem se vám již zmiňovala v článku zde. Před dvěma týdny jsem se zúčastnila diskuse o nových Pamperskách, zúčastnily se maminky, maminky blogerky, Marta Jandová a pediatr Petr Karger. Bylo to pohodové dopoledne v prima společnosti. Setkání proběhlo pod taktovkou žen z Ženy s.r.o.

Ze setkání jsem si odnesla dárky a já jsem se rozhodla, že bych pro vás mohla uspořádat SOUTĚŽ, první soutěž s Veru Harnol. Soutěžit můžete o balení plen velikost číslo 5 (12-18 kg) ve zlaté krabici.

Lukynek si to tam opět náramně užil, jsem pyšná máma! Je to společenský kluk, zatímco já pracuji, diskutuji a naslouchám přednášce, on si hraje anebo se něčím cpe.

Ambasadorkou nových plen Pampers Premium Care Pants je známá zpěvačka Marta Jandová a testuje je její dcera Maruška.  Obě dvě holky znám osobně a vždy je s nimi sranda.

SOUTĚŽ O BALENÍ PAMPERS PREMIUM CARE PANTS VE ZLATÉ KRABICI!!!

A co musíte splnit, aby jste se mohli do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Napiš komentář pod foto na FB, proč by jste chtěli nové pleny od Pampers vyzkoušet

Myslím si, že podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář pod foto. Soutěž bude ukončena 20.4.2015 ve 12:00 hodin. Vítěze vylosuje Lukynek (pokusím se natočit video z losování) a v úterý 21.4.2015 dopoledne vyhlásím vítězku.

Lukynek bez dudana

Lukynek bez dudana

Stokke Scoot

Stokke Scoot