Bleší trhy na Kolbence

Bleší trhy na Kolbence

O svém volném víkendu jsem vám již psala, i to, že jsem sobotní dopoledne strávila na bleším trhu. Dnes prozradím mnohem více-byly to bleší trhy na Kolbence. Se svou skvělou kamarádkou Janinkou jsme vyrazily tak, abychom byly na místě v deset hodin, jely jsme autem. Parkoviště připomínalo spíše tankodrom, ale zvládly jsme to, ulovily jedno z posledních míst a vyrazily jsme na průzkum. Místo trhů nepřehlédnete, v blízkosti se pohybuje zvýšené množství chodců, jak u tramvaje tak u metra Kolbenova. 

S Janinkou jsme vůbec netušily do čeho jdeme, ale za malou chvíli jsme se zorientovaly a vrhly se do smlouvání cen, někdy s úspěchem jindy bez úspěchu. Měly jsme každá nějakou představu, co si chceme odnést, takže jsme měly oči na stopkách. Já miluji staré retro kufry-pokud sháníte-zde jich seženete desítky, stejně tak rámy, obrazy, vázy, atd. Janinka se vrhla na stánek s korálkama-náramky za 20,- a Jáňa byla v sedmém nebi.

Pro mě největší zážitek - auto plné šperků - nové, pravděpodobně kradené zboží - Zara, HM, Orsay, Six, atd atd. vše s původními cenovkami a pán pyšně hlásil, že nyní je vše za 50% ceny. Neodešla jsem s prázdnou a také kvůli tomuto objevu se na Kolbenku brzy zase vrátím. Náhrdelník jsem před pár dny držela v HM v ruce, jsem ráda, že jsem ho nekoupila za plnou cenu, asi si dlouho nic nekoupím v kamenném obchodě a budu jezdit sem.

A tohle jsou mé úlovky, vzpomínáte na můj předvánoční wishlist? Chtěla jsem jako dekoraci domů parohy - konečně je mám, stály mě 200,- Tři lékárnické nádoby, které nyní využívám jako vázy také za 200,- Sklenice (Pilsner 0,3) 7 kusů za 100,- (splnila jsem sen svému muži), Bref vůně a sáčky do koše za 20,- náhrdelník HM za 200,- náušnice Six za 60,- 

Z blešáku jsme odešly totálně špinavé-zaprášené, ale šťastné, určitě si sebou vezměte lahev s vodou, my si x krát opláchly ruce, člověk se cítí lépe. To, že jsme si dávaly velký pozor na své osobní věci je jasná věc, a když jsme šly okolo nástěnky s fotografiemi zlodějů, zbystřily jsme ještě více. Opatrnost byla na místě. Další pravidlo, které se nám potvrdilo, když se vám něco líbí-kupte hned, neváhejte, hned za vámi je člověk, který si to rád koupí a vás to bude mrzet. A poslední poznatek, prostor trhů je obrovský, mějte pohodlnou obuv. 

Tak co holky? Láká vás to nebo neláká? Mě se tam moc líbilo a určitě se na Kolbenku zase brzy vrátím, třeba se tam potkáme, já budu ta v zářivě žlutém kabátku. 

Černo-bílé Velikonoce

Černo-bílé Velikonoce

Veru měla volný víkend

Veru měla volný víkend