Pampers

Pampers

Dnes článek přednostně pro maminky. Měla jsem tu čest vyzkoušet/otestovat balení kalhotkových plen Pampers premium care pants. Pampers používáme od narození Lukynka, takže jsem se zkoušce vůbec nebránila, naopak. Domů mi dorazila luxusní zlatá krabice s mega mašlí - dovede si představit jak mě jen dárkové balení okouzlilo? No ale o krabici to dnes nebude, i když má doma již čestné místo.

Hned jsme pleny otevřeli a začali testovat. Takže první pozitivní věc? Lukynek bere přebalování jako velikou ztrátu času, takže vše musí probíhat rychle - nyní stačilo jen pleny natáhnout, žádné zalepování suchých zipů.  Pleny mají hodně široký lem (gumu), která krásně drží na bříšku, lem nesklouzává pod pupek, stejně tak dobře drží lem okolo nohou.  Po delším zkoumání jsem vypozorovala, že plena nedělá takový ten "těžký pytel" mezi nohama, víte co myslím? No ale, když Lukynek vykonal velkou potřebu, nastala situace kdy jsem si řekla a co teď?!? Jak sundat kalhotky s "bobkem"?!? Taťka Luk zkusil natrhnout okraje, šlo to úplně samo, tudíž problém vyřešen. Pleny jsou neparfemované, jsou velice hebké a příjemné. Testovali jsme velikost 5 (12-18kg) a bylo to ideální na Lukynkovu váhu 14kg.

Kalhotky mi přijdou super na fázi odplenkovávání, my to na závěr dne a po ránu zkoušíme, zde je super, že nemusíte zapínat a rozepínat suché zipy - mě to odrazuje, asi moje lenost. Co se týká plen, tak neexperimentujeme, jednou jsem koupila od jiné značky a Lukynek to odnesl ošklivou opruzeninou a já jsem si to pak vyčítala. Takže my jsme věrní Pampers (pleny i vlhčené ubrousky).

Nyní si dovolím i malé výtky. Méně praktické je že jsem Lukynka vždy musela celého svléknout (tepláky, punčochy, bačkory) abych mu mohla kalhotky nasadit. Tohle je veliká ztráta času, mám to se zelenýma pampers naučené tak, že ho nesvlékám, jen stáhnu pod kolena a je to. Dále mi chybělo něco, co plenu na závěr sváže (Lukášek je naučený házet použité pleny do koše a běží k němu dobrovolně, no a nikdo přece nechce bobek vysypat cestou do koše?!?). A cena také není úplně nejlevnější.

Tak co maminky, máte nějakou zkušenost s tímto druhem plen? Koukala jsem a v kamenných obchodech jsem je ještě neviděla, ale na nějakých eshopech je nabízí. Pokud máte nějaké dotazy, připomínky, pište.

 

Mé jedenáctero odhalení

Hory Jeseníky 2015

Hory Jeseníky 2015