Jak si k nám teepee cestu našlo

Jak si k nám teepee cestu našlo

Teepee jsem si pro Lukynka moc přála. První pokus o teepee úplně nevyšel, nechala jsem si ho ušít dle časopisu Dekor, nakoupila si látky a vše potřebné (paní ho ušila krásně a precizně, přesně podle návodu, návod prý působil snadně, ale skutečnost byla jiná-lajk by to neušil). Má chyba byla, že jsem si nepohlídala rozměr stanu, bylo mega veliké a doma na něj nebyl prostor, pro mě poučení. Teepee v námořnickém designu dělá radost jiné rodině - zdravím Lucinku a Matýska v Rakovníku. 

Začátkem listopadu jsem oslovila děvčata z Vigvam design (dále VD) prostřednictvím Fleru. Holkám jsem to moc neusnadnila, měla jsem požadavek na teepee v obdélníku, mají v nabídce čtverec a pětiúhelník. Jelikož bylo pár týdnů do Vánoc a tým VD měl hodně práce, domluvili jsme se, že vše doladíme v novém roce. Holky, museli první zjistit, zdali teepee v obdélníku bude stabilní, první zprávy nezněly úplně pozitivně, ale já jsem naléhala a prosila ať to zkusí. Selský mozek mi říkal, že když stojí čtverec, bude stát i obdélník. Nakonec mi holky napsaly, že obdélník rády vyhotoví, i pro ně to byla jistá výzva si myslím. 

Nyní bylo na řadě vybrat látku celého teepee, zvolila jsem černobílý triangl jelikož teepee bude v obývacím pokoji (ten je laděný do bílé a černé), dále látky polštářků a podlážky. Holky z VD mě průběžně informovaly o práci na mém teepee. Nyní bych ráda prozradila jednu moc milou věc, jelikož teepee není levná záležitost, umožnily mi holky platit na splátky, já to uhradila ve třech splátkách a děkuji za tuhle šanci! Teepee mi osobně přivezly do Prahy v průběhu minulého týdne (to asi určitě není standart, ale jely kolem). Udělaly mi velikou radost, vše je dokonale ušité, nečouhá jediná nitka, nažehleno, precizně zabaleno. A na závěr chci zmínit jedno moc hezké gesto - dostala jsem zdarma krásnou vlajkovou girlandu! Děkuji.

Lukynkovi se teepee líbí, má uvnitř dva polštářky a vždy si řekne koho chce aby se tam s ním mazlil, na jednom je on a na druhém nejčastěji já nebo Mickey. Také tam parkuje svůj vozový park. Myslím si, že je teepee krásný dárek k blížícím se druhým narozeninám.

Pokud o teepee jen trochu přemýšlíte, tak já mohu děvčata z Vigvam design doporučit všemi deseti, nahlédněte do jejich archivu, mají tam krásné kousky. Jsem pyšnou majitelkou teepee a nelituji koupě. Mějte krásný den.

Teepee: Vigvam design

The Little Gym

The Little Gym

Mé jedenáctero odhalení