Mé jedenáctero odhalení

V posledních dnech na mě na Instagramu a Facebooku vyskakují informace o lidech, které sleduji, obdivuji, šmíruji, nebo které sleduji a vlastně ani nevím proč. Jsou to informace - tajnosti, takové soukromé odhalení. Mě se to moc líbí a rozhodla jsem se ke dnešnímu dni (dnes jsou to tři měsíce od spuštění blogu Veru Harnol), že o sobě také prozradím něco více.

 1. Nikdy bych nenechala rozestlanou postel přes den, v průběhu dne ji ustýlám několikrát, po každém Lukynkovu skákání, chrupkání. Můj muž to má stejně - stele, ale já vždy jdu a ustelu to po svém - on to ví, a i tak mě miluje.
 2. Celý den mám zapnutou televizi Nova, ráno snídáme se Snídaní s Novou, pak omrknu Ulici (večer mi toho vždy spousta unikne během koupání, krmení a uspávání Lukynka). V průběhu dne nepřepínám, nezesiluji, nezeslabuji, prostě mi televize dělá společnost.
 3. No ale když přijde domů taťka Luk a začne zběsile přepínat a hledat něco zajímavého v telce, tak to mě dokáže vytočit, nedej bože když mám něco rozkoukaného večer, už mě usměrňuje se slovy, že se na to můžu podívat druhý den dopoledne - což také dělám.
 4. Jsem posedlá svým mobilem, miluju ho (bílý iPhone 4S), mám ho x let a šlape jako hodinky, bez mobilu jsem jako bez ruky. Pořád něco fotím, točím, šmíruji instagram, Modrého koníka, FB Veru Harnol, soukromý FB profil flákám.
 5. Mým velkým snem jsou větší prsa a nestydím se za to, ke třicátým narozeninám bych si je chtěla nechat udělat. Je to mé přání, můj sen a neodradí mě nic. Bolesti se nebojím, ani hojení, nebudu čekat ani druhé dítě. V těhotenství jsem přibrala 30kg a prsa se mi nezvětšily ani o velikost. Nechci nic velikého, ale plochý hrudník již také ne.
 6. Nemám ráda negativní lidi a neobklopuji se jimi. Žiju jen jednou a chci se co nejvíce smát, radovat. Smích léčí a mě můj americký úsměv nikdo a nic nepokazí.
 7. Často mluvím ve zdrobnělinách - lásenko, kočičko, krásko, sluníčko, apod. V práci mě na to kdysi upozornil můj kolega, že jsem až moc milá jako úřednice (nebojte se výrazy výše jsem do telefonátů nepoužívala), no a co myslíte? Nezměnila jsem se, jsem prostě taková, snad mě máte takovou rády.
 8. Mou špatnou vlastností je, že neumím uznat chybu a neumím se omluvit - hlavně v manželství. Neříkám, že bych se nechtěla změnit, chtěla, ale nebude to snadné. Nevím, asi jsem tak vyrůstala.
 9. Jsem blíženec a 100% dvojitá osobnost. Jsem milá, přátelská, usměvavá, ale když mě někdo nebo něco naštve změním se v hroznou megeru a mrchu, to se mi pak raději vyhýbejte obloukem.
 10. Kdysi dávno jsem byla děsný puntičkář, milovala jsem vše urovnané do komínků, šanonů, krabic, ale v roli matky se ze mě stává "bordelářka" a stydím se za to. Chci zpět svou pečlivost a chci aby moje domácnost měla řád, proč se všude povalují hračky?!?! To je vtip.
 11. S blížícím se stmíváním zatahuji žaluzie v celém baráku, mám velikou fantazii a děsím se, že za okny někoho uvidím. Asi jsem viděla v dětství nějaký nevhodný horor a drží se mě to dodnes. Podotýkám, že nemáme sousedy, jen výhled do zahrady.

Jednotlivým bodům není kladen důraz na důležitost, psala jsem je tak, jak mě napadly. Holky a co vy? Máte také nějaké tajnosti, úchylky, rituály, přání? 

Mým dalším přáním je, ať se vám i nadále můj blog líbí a ať máte chuť si ho i číst. Tři měsíce utekly rychle a já mám spoustu nápadů do dalších měsíců.

Jak si k nám teepee cestu našlo

Jak si k nám teepee cestu našlo

Pampers

Pampers