Mikulášska soutěž

Mikulášska soutěž

Dnes pro vás mám mikulášskou rychlo soutěž o dvě stavebnice Milla minis. Jelikož je to mikulášská soutěž, tak mě dnes zajímá zdali děti (jakéhokoliv věku) strašíte čertem? Já se přiznávám, že my ano. Čert na Lukáška platí a když už vážně zlobí, tak ho čertem postraším. Viděl pohádku Princezna ze mlejna a čertíka v něm. V sobotu se chystáme na jednu mikulášskou akci a jsem moc zvědavá na Lukáškovu reakci, uvidí čerta, mikuláše i anděla. Prostě chci ať vidí, že čert vážně existuje... Třeba mě za tohle odsoudíte a ukamenujete!

Milla minis je stavebnice pro nejmenší, umožňuje bezpečnou zábavu, rozvoj motoriky, podporuje kreativitu, má vzdělávací a interaktivní charakter a roste s dítětem. U téhle stavebnice je garantovaná kvalita a bezpečnost, hračky jsou nezávadné, jsou vhodné pro děti od narození. Dále jsou omyvatelné a mohou se používat i ve vodě. Jedná se o českou společnost.

Velká farma o 36 dílech (koupit si ji můžete ZDE).

Deset nejoblíbenějších zvířátek (koupit si je můžete ZDE).

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže o stavebnice zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol 
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Napiš komentář pod foto na FB nebo blog - Jaký máte názor na strašení dětí čertem?!? 

Myslím si, že podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář pod foto. Soutěž bude ukončena 6.12.2015 ve 20:00 hodin. Vítěze vylosuji a 7.12.2015 dopoledne vyhlásím vítězku.

Těším se na vaši účast v soutěži a hlavně na vaše názory. Krabice pro vás doma schovávám, kdykoliv se u nás něco objeví tak Lukášek se na to vrhne a trhá a trhá :-D Bráním pro vás dárky vlastním tělem. Mějte se krásně, Veru.

Vánoční vaření v Chefparade

Vánoční vaření v Chefparade

Lukáškův adventní kalendář

Lukáškův adventní kalendář