Vánoční ateliérové focení

Vánoční ateliérové focení

V listopadu jsme měli rodinné focení, které se lišilo od předešlých, jelikož jsme se poprvé fotili v ateliéru. S fotografkou Lucinkou jsem konzultovala a radila jsem se, co si máme vzít na sebe, co by se jí líbilo. Lucka napsala ať se vyfikneme, já ať si dám černé koktejlky a kluci černé kalhoty, bílé košile a kravaty. Nápad se mi zalíbil (hned jsem si řekla, že takových fotek moc není). Ihned byla zahájena nákupní mise. Přizvala jsem k nakupování svou kamarádku Lucii, vím že má Lucka super vkus a styl. Omrkly jsme spolu H&M, Zaru a Mango. Lucinko, děkuji moc za pomoc s výběrem šatů (vyhrála Zara) a za tip na push-up silonky z Calzedonie, dále za půjčení dokonalých lodiček. Lukáška jsem oblékla v H&M, táta Luk měl svatební košili a džíny z Levisu, obě dvě kravaty pro kluky byly zapůjčené od sestry fotografky (Peti děkuji). Na den focení jsem měla domluvené líčení od kamarádky Dity. S Dituš jsme si dopřály holčičí dopoledne, zašly jsme na kávičku a pak se vrhly na mé zkrášlování. Lukáškovi se věnoval tatínek. Dituš, touhle cestou moc děkuji, cítila jsem se jako bohyně hlavně kvůli tobě. Hurá na focení do pražského Star Studia za naší dvorní fotografkou Lucinkou Sasínkovou. Připravte se na fotky plné pózování, občas se mi splašily nožky tzv "do praku", nejsem úplně vhodná kandidátka na mini :-) 

Celé focení bylo totálně pohodové, uvolněná atmosféra, kluci skvěle spolupracovali a pózovali jako modelové. S Lucinkou jsem si i krásně popovídala. Z fotek jsem opět nadšená, doslova okouzlená. Lucinko, opět ti moc děkuji za krásné zvěčnění nás Hranolek. Vám ostatním takovou formu focení také doporučuji, nebojte se toho! I když za sebou mám jeden hrůzostrašný zážitek z ateliérového focení (Lukáškovi byl půlrok), který jsem oplakala, tak tahle zkušenost můj názor změnila. 

Já se s vámi touhle formou a náloží soukromých fotek loučím... Přeji vám mé milé čtenářky a čtenáři (Míšo K.) krásné Vánoce! Prožijte je pokud možno s rodinou, se svými nejbližšími, zažívejte jen krásné věci a okamžiky, odpočívejte, přejídejte se!!! Já se určitě ozvu i během svátků :-) Mám vás moc ráda, vaše Veru.

Foto: Lucie Sasínková; Make-Up: Dita Genin; Ateliér: Star Studio

Štědrý den 2015

Štědrý den 2015

Vánoční výzdoba 2015

Vánoční výzdoba 2015