Linecké s novým Sencor pomocníkem

Linecké s novým Sencor pomocníkem

To že jsem se učila péct s mistryní svého oboru s Ivetou Fabešovou jsem vám psala v článku ZDE, ale to že mi firma Sencor zapůjčila (čtete správně - nedostala jsem ho) kuchyňského robota Sencor STM 40 WH vám odtajňuji až dnes. Mohla jsem si zvolit barvu z pastelové kolekce, má volba padla na bílého robota alias sněženkového. Hned jak to šlo, vrhla jsem se na jeho testování. Robot mi pomohl s tvorbou lineckého těsta. Zírala jsem na něj jako na svatý obrázek, jen jsem se kochala jak snadno těsto vytvořil. Já doma robota nemám a ani jsem vlastně netušila jak funguje. V první řadě jsem musela nastudovat návod, zvolit správnou hlavici, připravit si ingredience na těsto a pak si Master robot poradil :-) Žádné pracné ruční zpracování (když jsem dělala perníkové těsto, dva dny mě bolely ruce), žádné slepené a ušmudlané ruce... Překvapilo mě jak je robot tichý. Myslím si, že mu to v mé kuchyni moc sluší a jedno vím jistě, bude těžké se s ním rozloučit. Článek nebude o tom jak výborné umím linecké cukroví (které se mi se vší skromností povedlo), článek bude o robotovi doplněný o fotografie z mé kuchyně...

KVALITA V KOVU SE 6 LETOU ZÁRUKOU

Celokovová krása zvenku i zevnitř. Kovové tělo podporují celokovové převody, které jsou zárukou extrémní výdrže. Vysoká kvalita a poctivé zpracování kuchyňského robota umožnily výrobci použít silný a zároveň velmi tichý motor. Celokovové jádro včetně převodů představuje další důkaz kvality. Stejně jako 6 letá záruka na motor.

PLANETÁRNÍ SYSTÉM

Takzvaný Multi-motion drive efekt, neboli planetární systém hnětení, míchání a šlehání, má oproti jiným systémům velkou řadu výhod. Vzhledem k tomu, že nástavce rotují jednak kolem své osy a zároveň kolem obvodu mísy (tedy kolem osy převodovky), je zaručeno bezezbytkové a dokonalé promíchání obsahu mísy. Můžete si tedy být jisti, že se do potřebné konzistence zpracuje 100 % surovin a že dojde k úplnému promísení všech ingrediencí.

4,5 L NEREZOVÁ NÁDOBA

Základem kuchyňského robota je hnětací mísa. Její kvalita, objem a snadná ovladatelnost určují spokojenost uživatele. My pro vás máme čtyřapůllitrovou nádobu, ve které můžete připravit až 1,5 kg těsta, anebo v ní ušlehat až 8 vaječných bílků najednou. Vyrábí se z vysoce kvalitního leštěného nerezového materiálu, snadno se odnímá, velmi dobře se myje a může samostatně stát na kuchyňské desce. Díky dvěma držadlům se s ní výborně manipuluje.

BOHATÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Až rozbalíte krabici s robotem, bezesporu vás potěší velmi bohaté a především praktické příslušenství vašeho nového pomocníka. Najdete v ní míchací a šlehací metlu, hnětací hák, mlýnek na maso, nástavec na plnění uzenářských výrobků, kráječ a struhadlo. 

DOKOUPITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Už tak rozsáhlé příslušenství můžete ještě doplnit dalšími „vychytávkami“. K dispozici je například: výrobník těstovin, odšťavňovač opatřený šnekovým lisem nebo výrobník cukroví.

LÍBÍ SE TI SNĚŽENKOVĚ BÍLÁ KOLEKCE?

Sněženkový není jenom kuchyňský robot, můžeš mít i nejtenčí tyčový mixérvarnou konvicitopinkovač či kuchyňsku váhu.

Pokud se vám můj zapůjčený pomocník líbil a zajímá vás, tak se ptejte a pište. Mě vážně okouzlil. Těším se na vaše názory a komentáře. Mějte se krásně, Veru.

Vánoční výzdoba 2015

Vánoční výzdoba 2015

Vločky kam se podíváš

Vločky kam se podíváš