Vločky kam se podíváš

Vločky kam se podíváš

Dnes jeden velice snadný návod. Možná si říkáte, jejda Hranolka objevila Ameriku :-) Dnešní tvoření je známé, jistě jste to již každá dělala, je to obyčejné tvoření s barvami na sklo. Na mě ve skříni vypadla bílá lahvička a říkala jsem si, že ji musím využít. Vytvořila jsem si sněhové vločky na okna a mám z nich ve finále velkou radost. V hlavě mě napadá, že bych se mohla vrhnout i na rampouchy, domečky, stromečky... Nějak mi dochází že mám na tvorbu méně a méně času. 

Co budeme potřebovat?

  • šablony
  • fólii
  • barvu na sklo

Pracovní postup:

Šablonu vložím do fólie a obkresluji. Tlačila jsem na barvu trochu více, ať se mi to při odlupování neroztrhne. Já jsem si šablony našla na Pinterestu, vy můžete jen kliknout zde šablona 1, šablona 2, šablona 3.

Nechala jsem 24 hodin schnout.

Sloupnout to jde snadno.

Hotové sněhové vločky na okně.

Snad se vám návod líbil i přesto, že byl až směšně snadný. Možná jsem nemusela psát ani pracovní postup, stačila by jen fotodokumentace. Já mám i z takhle malých věcí radost. Dnes je na trhu tolik nálepek na okna, za pár kaček, ale ta radost z vlastní tvorby je o něčem jiném a za tím si stojím! Mějte se krásně, užívejte předvánoční čas, Veru.

Linecké s novým Sencor pomocníkem

Linecké s novým Sencor pomocníkem

Pečení s Ivetou Fabešovou

Pečení s Ivetou Fabešovou