VisaCare

VisaCare

Již několik týdnů doma testuji Philips VisaCare. Jde o mikrodermabrazivní přístroj pro domácí použití. Používá unikátní systém vakuového liftingu a peelingu dvojího působení, který podporuje zpevňování pleti. Přístroj masíruje pokožku, podporuje cirkulaci krve, odstraňuje pleťové buňky a umožňuje jejich přirozenou obnovu. Doporučuje se pleť ošetřovat dvakrát týdně, kompletní ošetření trvá zhruba pět minut. Výsledkem je okamžitý pocit hladké a zářivé pleti a po 4-6 týdnech má být pleť na dotek pevnější. VisaCare je přístroj vhodný pro všechny typy pleti.

Balení obsahuje bezdrátový přístroj VisaCare, dvě hlavice (pro citlivou a normální pleť), nabíjecí stanici, kartáček na čištění a cestovní pytlík.

Před prvním použitím jsem přístroj VisaCare pořádně nabila, zde bych chtěla vyzdvihnout, že jsem podruhé nabíjela až po čtyřech týdnech od prvního nabíjení.  Použití přístroje je velice snadné, je na něm pouze jediné tlačítko které slouží k zapnutí i vypnutí. Přístroj jsem používala dvakrát týdně (pondělí a čtvrtek). Řídila jsem se návodem a první dva týdny jsem používala šetrnější nástavec, poté jsem přešla na ten hrubší, mám z něj možná i lepší pocit. 

Ze začátku jsem koukala do návodu, kde jsou skvěle popsány tahy jak s přístrojem postupovat, nahlédla jsem i na instruktážní video (moc hezké video jsem vložila úplně dolů v článku). Nyní mám vše zmáknuto a přístroj stále používám dvakrát týdně po dobu pěti minut (maximálně). Pleť je po použití zarudlá a šupinatá, je skvělé vidět, jak se odstraňují odumřelé pleťové buňky. Po zákroku se vždy namažu výživným pleťovým krémem, doporučuje se i nějaká pleťová maska. Mohu se podepsat pod to, že pleť je po použití jako po masáži z kosmetického salonu, já nemám čas na kosmetiku chodit, proto mi to tak vyhovuje. 

Proč jsem z přístroje VisaCare tak nadšená? Vzpomínám si, jak jsem své skvělé kamarádce Ditě řekla, že neřeším svou pleť, že vrásky nemám, že to začnu řešit až se objeví. Dituš mi svým jemným hlasem řekla: "Verunko, nezanedbávej prevenci, zkus vráskám předcházet". Rozhodla jsem se jim nedat šanci a to díky tomuto přístroji :-) Jediné mínus tohoto výrobku je, že je finančně náročnější, sama bych si ho z mateřského příspěvku nemohla dopřát, ale po tom co vidím že má pleť září, je vypnutější a vypadá zdravěji bych o něm určitě uvažovala. 

Mě osobně Philips VisaCare baví a budu si ho doma hýčkat, na závěr ještě zmíním, že je to krásný designový kousek, který má u nás v koupelně své čestné místo. Pokud nemáte čas chodit ke kosmetičce, chcete se doma hýčkat sama, tak si myslím, že dnešní výrobek je pro vás skvělý tip na vánoční dárek. Těším se na vaše názory, popř vaše zkušenosti s tímhle přístrojem. Mějte se krásně, Veru. 

Pečení s Ivetou Fabešovou

Pečení s Ivetou Fabešovou

Posedlost polštářema

Posedlost polštářema