Na podzimní procházce

Na podzimní procházce

Dnes pro vás mám jeden pohodový outfit, dlouho jsem tu pro vás žádný neměla, jsem si toho vědoma. Konečně byla příležitost něco nafotit, vyrazili jsme si na procházku, venku bylo krásně slunečno. Musíme si tyhle poslední sluníčkové dny užívat! Bunda (parka), kterou má Lukášek na sobě je podzimní i zimní. Na zimu do ní dám teplou vložku. Mám tohle řešení ráda, zatím jsme tak měli každou bundu na podzim/zimu. Kožíšek na kapuci lze odepnout. Poslední zmínka k bundě, je delší a áčkového střihu. 

Máme nový set - čepici, šálu a rukavice. Jsem moc spokojená, opět je vše na kluky školního věku, ale čepice sedí, u šály to neřeším, jen rukavice jsou větší. Ale do těch Lukášek vyroste! Celý set jsem za skvělé peníze pořídila na mém oblíbeném eshopu Rozbaleno.cz. Nyní mají na eshopu super akci 2+1 ZDARMA, určitě se tam podívejte a neváhejte! Mě se stalo, že jsem zaváhala a danou věc mi vyprodali, mají vždy max dva kusy!

Džíny "plísňáky" nosíme nejčastěji, jsou úzké a slušivé. Nyní má Lukášek ve skříni troje džíny, jedny nám začínají být malé, děsím se toho, že budu další shánět. I nadále mám pocit, že je to na trhu bída... 

Výjimečně jsme vyrazili v teniskách, je mi jasné, že od noh by mohla být Lukáškovi zima. Tyhle boty mám asi od jara, koupila jsem je v Lidlu a věřím že v nich ještě parádu  na jaře uděláme.

Na procházce blbneme, užíváme si to...

Bunda - Zara; Džíny - H&M; Čepice, šála, rukavice - Rozbaleno.cz; Boty - Lidl

Snad se vám dnešní outfit líbil. Plánuji články v čem chodíme do koutků, na nákupy, na hřiště, na kolo, na oslavy, popř co nosíme doma. Užívejte si krásných podzimních dnů! Mějte se krásně, Veru.

Nemám ráda, děsím se a bojuji s tím

Nemám ráda, děsím se a bojuji s tím

Novinky - Rowenta, Perwoll, Silan a Albi

Novinky - Rowenta, Perwoll, Silan a Albi