Novinky - Rowenta, Perwoll, Silan a Albi

Novinky - Rowenta, Perwoll, Silan a Albi

V dnešním článku vám představím opět pár NOVINEK na trhu. Nedivte se! Vánoce se blíží a firmy na nás útočí ze všech stran a já jim fandím. Je mi ctí, že pro vás mohu novinky testovat a napsat vám upřímně, zdali za mě ano či ne. Díky Klárce z Žena-in jsem se zúčastnila testování vysavače Rowenta, dále prací prášek Perwoll, aviváž od Silanu a totální novinkou jsou luxusní svíčky od Albi + hřejiví plyšáci.  Celé testování probíhalo ve Studiu zdravého spaní, kde jsme si vyslechly jak pečovat o matrace, jak vybrat správný polštář, peřiny, atd...

Jako první jsme si vyslechly informace o vysavači Rowenta model Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care. Vysavač již z názvu naznačuje, že bude ideální do rodin, kde jsou zvířecí miláčci. Ale svou službu skvěle prokáže v jakékoliv domácnosti, stačí mít doma děti :-) Například já doma luxuji i třikrát denně! Moc se mi líbilo, že jsme si mohly vysavač otestovat a osahat. Vysávaly jsme různé povrchy, kde byly naaranžované zvířecí chlupy i rozsypaná mouka. A jak vysavač obstál? Poradil si hladce se vším, zde bych měla vyzdvihnout i to jak je vysavač tichý, opravdu není hlučný, což mi přijde jako obrovské plus. K vysavači jsou různé nástavce.

Testovaly jsme extrémně tichý sáčkový vysavač, který se může pochlubit svou vysokou účinností vysávání na všech druzích povrchů s nejlepším hodnocením "A", a to za velice tichého provozu. Vysavač je ideální pro alergiky.

Jaké vlastnosti jsme na vysavači ocenily? ZDE malý průzkum přímo z testovací akce:

  • Vysavače je velmi tichý
  • Má dlouhou teleskopickou tyč, takže při vysávání můžete stát
  • Vysavač má 4 kolečka a 8,4 m dlouhou šňůru, takže je dostatečně mobilní
  • Skvělé příslušenství v podobě 5 nástavců
  • Maxiturbokartáč v podobě výkonného nástavce – je skvělý pro zvířecí chlupy
  • Vysavač má velmi účinný systém filtrace, je vhodný pro alergiky i pro rodiny s domácími mazlíčky
  • Vysoký sací výkon
  • Vysavač signalizuje, když je sáček plný
  • Sáček se velmi snadno vyměňuje
  • Top hodnocení AAAA

Domů jsem si na testování odnesla prací prášek Perwol Care&Repair a aviváž Silan Fresh Sky. Každý výrobek se zaměřuje na něco jiného, Perwoll má omezit již vzniklé žmolky a Silan má zaručit intenzivní vůni po dobu osmi týdnů. Nyní jsem ve fázi poctivého testování, brzy vám k výrobkům napíšu více (100% vím, že dokonalé voní).

Na závěr jsme se seznámily s novými svíčkami Heart & Home od Albi (Albi přáníčka známe všichni). Pro mě totální novinka, doposud jsem o svíčkách nevěděla. Hodně mi připomínají svíčky Yankee Candle, které mám moc ráda. Svíčky jsou dostupné v různých velikostech a provedeních. Zaručují, že budou hořet až 70 hodin (ty největší). Mají širokou škálu vůní s líbeznými názvy - posuďte sami - Citrusová podstata, Intenzita touhy, Vřelost domova, Mlžné svítání, atd.

Svíčky Heart & Home jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů. Vosk pro tyto svíčky byl vyroben ze sójových bobů. Díky tomu jsou svíčky šetrnější a přívětivější k životnímu prostředí, jsou netoxické, a vy tak můžete relaxovat s pocitem, že jste přispěli k tomu, aby naše příroda zůstala krásná.

Heart & Home svíčky hoří při nižších teplotách, než klasické svíčky, a tak prosvítí váš domov na dlouhou a dlouhou dobu… Sójový vosk je aromatizovaný, takže svíčka navozuje nejen hřejivý pocit, ale váš domov bude i krásně provoněn vůní, kterou si vyberete pro navození té správné atmosféry. A to i když svíčka zrovna nehoří. Použitý vosk totiž umožňuje, aby se esence s voskem lépe propojila, a vůně svíček je tak intenzivnější. Kromě toho svíčky také krásně vypadají a jsou navrženy tak, aby se sklenice poté, co vyhoří, daly použít i jako elegantní dóza nebo dekorace.

Znáte tyhle plyšáky? Je to hřejivý plyšák, který má uvnitř levanduli.  Hřejivý plyšáci potěší především děti. Z množství různých zvířátek si mohou vybrat svého nejoblíbenějšího kamaráda, který prohřeje a provoní jejich postýlku a kterému mohou šeptat do ouška svá tajemství. Navíc uleví od bolesti svalů, kloubů nebo bříška a za chladných nocí krásně prohřejí studenou postel.

Stačí nahřát 2 minuty v mikrovlnné troubě (při výkonu 600-1000 W) a plyšáci z Harmony collection vydrží až 2 hodiny hřát! V případě, že byste chtěli ochladit, vložte plyšáka do ledničky. Díky 100% přírodní náplni z lněných semínek a levandule příjemně voní a zklidňují.

Na akci jsem si vzala svou skvělou kamarádku Terezku a potkala jsem se i s mou kamarádkou/blogerkou Katy z Mama-live. S Kačenkou obě dvě spolupracujeme s internetovým magazínem Žena-in (upřesnění pro ty, které by si chtěly "rýpnout", že píšeme stejné články)...

Milé čtenářky, dámy z Žena-in plánují do konce roku ještě několik podobných akcí, stačí sledovat jejich web a přihlásit se např ZDE. Je velká pravděpodobnost, že se na akcích potkáme. Lákalo by vás to? Vždy mám možnost vzít si sebou kamarádku, bylo by mi ctí pozvat sebou svou pravidelnou čtenářku... Jen mě mrzí, že se to musí týkat pravděpodobně jen pražských čtenářek, popř Praha a okolí. 

Pokud máte dotazy na výše představené produkty, pište, ptejte se. Těším se na vaše názory. Mějte se krásně, Veru.

Na podzimní procházce

Na podzimní procházce

Philips představil novinky na trhu

Philips představil novinky na trhu