Vůně a čistota toalety

Vůně a čistota toalety

Hned na začátku přiznávám, že jsem dostala věci na testování! Pokud to někoho odrazuje (pohoršuje), naprosto to respektuji. Pokud někoho zajímá můj názor na výrobky, tak čtěte dále. Omlouvám se za upřímnost, ale nerada bych to pak řešila v komentářích... Vrhla jsem se na testování výrobků, které mi slouží na toaletě a provoní celou koupelnu.

Domestos 24H plus je čistící a dezinfekční přípravek, větu z reklamy, že zabíjí všechny známé druhy bakterií jsme jistě postřehly všechny. A jaký je můj názor na výrobek? Zdali vážně vyběluje toaletní mísu? Myslím si, že nevyběluje. Ráda zmíním, že díky svému složení přilne k toaletní míse - nestéká. V návodu se píše, že toho dosáhnete tím, když budete toaletu čistit denně (to jsem nedělala). O čem musím napsat, výrobek není vhodný jen do toalet, používá se v ředěné formě jako dezinfekce (např na podlahy a pracovní plochy), dále vyběluje prádlo (doporučuje se namočit přes noc, poté prát) . Samozřejmostí je výrobku je uzávěr, který nedokážou otevřít děti - což je vždy plus. Za mě menší mínus je opravdu silná vůně chloru (síla sava). Ale ano, výrobek mě baví.

Domestos power 5 je tuhý wc blok s citrusovou vůní. Vůně je svěží a provoní i větší místnost, nám voní celá koupelna. U tuhých wc bloků je důležité najít v toaletě nejsilnější proud vody (na trhu jsou i wc bloky, které se různě protáčí-např u nás nikdy nefungují?!?). U tohoto výrobku se mohu podepsat pod jejich POWER 5 - bohatá pěna, dlouhotrvající svěžest, lesk, hygiena a prevence před vodním kamenem. Vydrží nám až měsíc, ráda si výrobek koupím.

Toaletní papír Zewa Deluxe s levandulovou vůní. Jedná se o třívrstvý papír. Na toaletních papírech se v naší domácnosti nešetří (ale to jen pro pobavení). Mě hodně baví NOVINKA a to rolky aqua tube, konečně mi po vypotřebování papíru nezůstávají všude prázdné rolky. Hurá, nyní všechny baví rolky splachovat, člověk co tohle vymyslel si za mě zaslouží patent. Myslím si, že se mnou souhlasíte, hm?

Air wick Crystal air je osvěžovač vzduchu s vůní lesních plodů. Mě tenhle výrobek přijde jako zajímavý doplněk v domácnosti, moc se mi líbí jeho design. Vůně je taky dokonalá. Má vydržet vonět až šest týdnů, což potvrzuji. 

Air wick Freshmatic Max Refill s vůní Bengálského granátového jablka. Jedná se o náplň do osvěžovače, ten doma nemám (nebyl součástí testovacího balíčku), takže náplň používám ručně. Znáte ty automatické osvěžovače, jsou časované a v pravidelných intervalech provoní prostor. Vůně je na mě až moc sladká, jsem spíše na ty svěží.

Pokud by vás zajímalo něco k výše zmíněným produktům, tak se ptejte. Mě zajímá, zdali máte rádi osvěžovače vzduchu, vonítka, vonné difuzéry? Já tyhle věci miluji a mohla bych si je domů pořizovat pořád. Mějte se krásně, Veru.

Lukáškův adventní kalendář

Lukáškův adventní kalendář

Adventní kalendář

Adventní kalendář