Plánované dárky pro Lukáška na Vánoce

Plánované dárky pro Lukáška na Vánoce

Hurááá blíží se Vánoce a s nimi i nakupovací šílenství. Jediné koho znám nejlíp a věřím, že mu udělám radost je můj Lukášek. Skoro denně spolu mluvíme o tom, že brzy přijde Ježíšek a ten nosí dárečky hodným dětem. Kdo by nosil dárky zlobivým dětem? Tohle na Lukáška platí! Psaly jste si o článek, chtěly jste nějakou inspiraci na dárky, tak tady ji máte. Nebudu kupovat všechno! Ale jsou to jen tipy, nad kterými uvažuji.

Lego Duplo je u nás velice oblíbené, proto již mám koupený Duplo vláček a přemýšlím ještě nad tím, že dokoupím koleje. Doma máme hasiče, policajty, doktorku plyšákovou, sadu ZOO a lesní zvířátka. Duplo má krásné figurky zvířat i postaviček, fakt jsou rozkošné. Doporučuji, zde nemůžete udělat chybu. Na trhu je toho tolik, já bych chtěla všechno :-)

 

O oblibě vláčků jsem vám psala ZDE. Určitě koupíme nějaký most, tunel, depo dokoupíme koleje. Lukášek si zaslouží i nové vláčky, možná bude mašinka Tomáš a nějaký jeho kamarád. 

Hračky v naší rodině mají své boxy, svůj úložný prostor. Auta zvlášť, vlaky, duplo, opravdu denně třídíme a nemícháme mezi sebe věci, které k sobě nepatří. Mě se osvědčily Lego boxy, na trhu je jich ohromné množství velikostí i barev. Jelikož je mám v obýváku, tak kupuji jen černé a bílé. Dva nové pořídím určitě.

Říká se že každý kluk touží po autodráze, nevím no. Můj muž chce Lukáškovi nějakou koupit, výběr nechám zcela na něm, jelikož tomu vůbec nerozumím :-) Doma máme napodobeniny HotWheels dráhy a s těmi si hraje Lukášek moc rád.

Jelikož už Lukášek nejezdí v kočárku (jen zcela výjimečně), tak koupíme batůžek, kde si ponese pití, hračky, náhradní oblečení, apod. Moje kabelka dodnes praská ve švech, jak mu vše nosím. Ale to se změní, takže když půjdeme ven, do koutku, k přátelům, tak si bude věci nosit sám. Zde je můj favorit batoh od Elodie Details v černo bílé barvě, nebo ten celý černý. Už ho vidím např k tomuto ladění outfitu.

Koketuji s myšlenkou malého koberce, kde budou cesty, zatáčky, apod. Lukášek pořád jezdí s autíčky.

Určitě koupím nějakou knihu, je jedno zdali bude s vánoční tématikou, nebo o popelářích. Kniha pod stromečkem být musí.

Níže budou osvědčené tipy!

Lukášek dostal od prarodičů (na loňské Vánoce) nádhernou Bagheru odrážedlo a zcela upřímně a popravdě vám zde napíšu, že na ní jezdí denně. Jezdí jako šílený a úplně nejraději, když tady má malého kamaráda/parťáka a můžou se spolu honit :-) Je to bezpečné odrážedlo, nikdy se nepřevrátil ani si neublížil, tohle doporučuji všemi deseti. Myslím si, že u nás to nabízí jen Vanda Store. Naše fáro jste viděly v článku ZDE.

Další super dárek je teepee, nebo stan. Děti se rády schovávají, staví bunkry, úkryty. My jsme dali Lukáškovi teepee k narozeninám. Opět si tam rád tahá malé hosty, ale i babičky :-) Mě se moc líbí nabídka, která je na Nordic day. To co máme doma je z Fleru od prodejce Vigvam design. 

Maminky, já budu samozřejmě moc ráda za tipy na dárky od vás. Už teď se těším! Celkově jsem těšící člověk a nemůžu se dočkat Vánoc a všeho okolo :-) Co vy? Brzy bude článek o adventním kalendáři, návod na adventní kalendář, o adventu u nás, o vánoční výzdobě... Je na co se těšit. Mějte se krásně, Veru.

Inspirace na adventní kalendář

Inspirace na adventní kalendář

Debra křest kalendáře

Debra křest kalendáře