Dárky dostanete vy - čtenářky

Dnes je to týden od doby, kdy můj blog oslavil 1. narozeniny. Chtěla bych vám poděkovat za desítky krásných přání, které jste psaly buď pod článek na blogu anebo pod FB příspěvek. Přání jsem si všechny do posledního přečetla a dojímala se. Děkuji, vážně si toho vážím a moc jste mně potěšily. Tak nějak jsem dnes zmapovala, že byly vysloveny všechny přání k dárečkům, které pro vás mám připravené. Losování je úspěšně za mnou, v článku níže se dočtete, která z vás se může těšit na dárky. Mrzí mě, že nemohu poslat dárky všem! O některé dárky byl boj, jiné dárky měly hned jasnou majitelku, jelikož byly jediné co vyslovily přání :-)

Hudební zebru Arthur, kterou mi darovalo Feedo.cz dostane budoucí maminka Lucie Jiříková (FB).

Pennyboard, který mi daroval můj muž za eFitness.cz dostane maminka Dita Genin (blog).

Janinka z Great Moments mi pro vás dala tři dárky. Knihu Slané pečení, na tu se může těšit paní Zuzana Hájková (blog). Předplatné Sluníčko si přála jen Anet Šimotová Pecková (blog). Předplatné časopisu Maminka poputuje k Jolaně Binkové Chrápavé (FB).

Dudlíky Suavinex od Vanda Store potěší maminku Katku (blog) ta si přála růžový a na modrý se může těšit budoucí maminka Kateřina Volná Ticháčková (FB).

Na Avent lahev se může těšit nyní dvojnásobná maminka Lucie Loderová. Druhá lahev zůstává nevyužitá...

Červené Avent dudlíky poputují k mamince Štěpánce Čechové, dudlíky se slony k mamince Gabče N. Dudlíky medvídky si nikdo nepřál... Kdyby někoho napadlo, komu by udělaly radost :-)

Zubní pasty Zendium posílám Kristýně Vojkovské (blog), Kristýně (blog), Anne (blog), Ludmile Novákové (FB), Michaele Dofkové (FB), Markétě Staníkové (FB), Vendule Jelínkové (FB) a Petra Konečná (FB).

Knihu Prořezávání zoubků si přála jako jediná maminka Tereza Černá (blog).

Keksíky Hami pošlu mamince Petře (blog) a Markétě Melzochové (FB).

Marťánky s marťabroukem posílám mamince Andree Juřičkové (FB).

Na mráčkový set z tvorby BeBirdie se může těšit maminka Jitka Rychlá.

Černobílý fén od Rozbaleno.cz posílám Zdeňce Vašíkové.

Snad jsem vykouzlila úsměv na tváři aspoň části z vás :-) poprosím výherkyně o adresu, kterou mi můžete zaslat na FB do zprávy nebo na email veronika.harnolova@gmail.com. Kdyby byly výherkyně i pražské, tak se nebráním osobnímu předání u kávičky. Mějte se krásně, Veru

PS: Zde patří i velké díky všem firmám, které mi dárky pro vás daly! 

Debra křest kalendáře

Debra křest kalendáře

Veru a její hubnutí

Veru a její hubnutí