Philips představil novinky na trhu

Philips představil novinky na trhu

Před pár dny jsem byla pozvána na tiskovou konferenci, kde byly představeny podzimní NOVINKY společnosti Philips. Setkání se konalo v krásném hotelu The Mark Luxury v centru Prahy, vše se konalo v prezidentském apartmá, které bylo dokonalé a ten výhled... Byly nám představeny nové technologie a výrobky z oblasti kuchyňských spotřebičů, kávovarů, vysavačů, žehliček, zubních kartáčků, pánského holení, tak i péče o pleť a vlasy. Vše se testovalo tématicky, v obýváku se luxovalo, v koupelně se čistila pleť, zuby a kulmovaly vlasy. V kuchyni se odšťavňovalo a na maximum se vařila výborná káva. V ložnici jsme testovaly žehličky a napařovačky. Vše bylo skvěle - do detailu promyšlené...

Během tiskové konference jsem si našla čas i na legrácky, tyhle mega balonky mě bavily :-)

Bylo skvělé vidět všechny výrobky v akci, našlo se několik dobrovolníků, kteří si vše vyzkoušeli. Zde se testuje výrobek VisaCare Mikrodermální abraze, díky kterému má být pleť pevnější a hlavně zajišťuje mladistvější vzhled pokožky. O tomto výrobku ode mně ještě uslyšíte, jelikož ho poctivě testuji.

Mě zaujal výklad o vysavačích, luxuji doma několikrát denně (černobílý koberec pod konferenčním stolkem si o to vážně říká). Moc se mi líbil robotický vysavač, doma máme Roombu, takže jsem měla tendenci srovnávat a víte co? Ten od Philips byl tichý a měl nádobu na nečistoty shora, což jsou dost podstatné věci a za mě plusové body.

U ústní hygieny mě zaujala maketa dolních zubů :-D moc se mi líbilo, že nejsou zuby dokonalé (kdo má dokonalý chrup?!?), zde nám byly krásně předvedeny veškeré funkce kartáčků a prostřikovačů mezizubních prostor. Tyhle dvě hračky by se mi tuze líbily a ten jejich design je dokonalý!

Celé dopoledne jsme si zpříjemnili výbornými laskominami a kávičkou z kávovarů Saeco...

Na akci jsem se potkala se svými oblíbenými blogerkami. Se svou skvělou kamarádkou Katy z Mama-live, setkaly jsme se poprvé od Katčina porodu, krásné, náhodné setkání. Nalevo na fotce je Alice z Mámou stylově, s Alicí jsem si moc hezky popvídala a pomazlila se s její malou princeznou. A paní napravo neznám, ale všem nám to na fotce moc sluší!

Na akci nám představili hromadu NOVINEK od Philipsu, já vám představím jen některé, ty které mě zaujaly nejvíce. Vánoce se blíží a je čas začít si něco přát...

Robotický vysavač SmartPro Active

Je vybaven systémem Smart Detection, který kombinuje chytré čipy, až 20 snímačů, gyroskop a akcelerometr a díky tomu je tento robot při samostatném čištění tak účinný. Robot rozumí svému prostředí a vybírá si optimální strategii čištění, aby váš domov uklidil co nejrychleji. Tento robot nikde neuvízne a podle nutnosti se vrací do dokovací stanice. Více o vysavači ZDE.

Automatické espresso Saeco HD 8911/09 Incanto

Elegantní design, přesvědčivá kvalita kávy, pokročilá technologie zajišťuje maximum chuti. Model Saeco Incanto nastavil ve své třídě nový standart. Kvalitní kryt chrání vysoce kvalitní italskou technologii, s níž vždy vykouzlíte vynikající kávu. Vaše sny o kávě se konečně splní. Více o kávovaru ZDE.

 

 

 

ProCare AutoCurl HP S940

Profesionální automatické natáčení pro úžasné lokny se střídavým motorkem a titanovým keramickým válcem. Kulma ProCare automaticky vytváří stále stejně úžasné lokny. Profesionální bezkartáčový motor a keramický ohřívací válec automaticky natáčející vlasy, ohřívají je a vytváří vždy dokonalé lokny. Více o kulmě ZDE.  

VisaCare Mikrodermální abraze

Luxusní přístroj na mikrodermální abrazi se postará o dokonalou péči o vaši pleť v pohodlí domova. Povzbuďte a udržte si přirozený mladistvý vzhled pokožky díky systému dvojího působení vzduchového liftingu a peelingu VisaCare. Masíruje pokožku, podporuje cirkulaci krve, odstraňuje odumřelé pleťové buňky a umožňuje jejich přirozenou obnovu. Více o výrobku ZDE.

 

 

Odšťavňovač Avance Collection HR1871

Dostaňte z vašeho ovoce maximum a připravte si během pár chvil lahodný nápoj plný bohaté chuti a vitamínů. Nerezový odšťavňovač z kolekce Avance je velice efektivní, zisk z ovoce se oproti jiným přístrojům pohybuje v hodnotách o 10 procent vyšších. Práce s ním je navíc velmi jednoduchá a rychlá, zvládne ji každý. Odšťavňovač 1000W, 2 rychlosti, nádoba na šťávu 1.5l, nádoba na dřeň 1.6l, velká plnící trubice, systém Drip-stop, odnímatelné části vhodné do myčky. Více o odšťavňovači ZDE.

 

Tak já své favority na vánoční dárky mám, na mém wishlistu bude designový zubní kartáček, pro mě v bílé barvě a pro mého muže ten černý. A co vy? Vybraly by jste si něco? Těším se na vaše názory a komentáře. Mějte se krásně, Veru. 

Ještě 29 dní pro mě můžete hlasovat v Blogerce roku 2015, stačí kliknout ZDE. DĚKUJI!

Novinky - Rowenta, Perwoll, Silan a Albi

Novinky - Rowenta, Perwoll, Silan a Albi

Pomocníci v kuchyni

Pomocníci v kuchyni