Babí léto a B&W kombinace

Babí léto a B&W kombinace

Dnes pro vás mám poslední "odlehčený" outfit, který jsme nafotili v krásném babím létě. Nyní nás čekají outfity zahalené, já se na šály, čepice, vesty a bundy těším ;-) hlavně na ty doplňky.  K dnešnímu otfitu jsem k focení použila naše odrážedlo Baghera. Auto používáme pouze na doma, hýčkáme si ho. Ale vím, že jsou maminky, které tuhle nádheru berou i ven - já ne. Lukášek to auto miluje a řádí na něm denně! Nyní pojďme na outfit, který je opět laděn do černobílých barev.

Na závěr léta jsem Lukáškovi koupila tuhle dětskou kšiltovku Vans. Kšiltovka mi přijde cool a Lukášek se mi v ní hodně líbí. Já si chci stejnou kšiltovku koupit i pro sebe. Teď nedávno se mě někdo ptal, zdali sebe a Lukáška ladím, odpověděla jsem že ano. Co si o takovém ladění maminek a svých dětí myslíte vy? ;-)

Bavlněné triko s dlouhými rukávy a s nápisem Wild. Wild je přesně slovo, které Lukáška v posledních týdnech vystihuje, je hodně divoký :-D Opět jsem ohrnula rukávy, ach ta velikost 2-4 roky.

Lukášek si focení se svým autem užíval, nemohla jsem ho pak dostat domů...

Světlé džíny se sníženým sedem máme z druhé ruky od kamarádky Peťky z Třebíče. S džíny mám dlouhodobý problém, nějak se mi nedaří sehnat nic fešáckého. Je to hlavně proto, že bojuji s velikostí, tak nějak se ve velikostech džín pořád pletu.

Černé zvýšené boty ála Conversky, tyhle boty nosíme právě na hřiště, písek a odrážedlo. Jelikož jsou cenově dobře dostupné, nemrzí mě potom tolik, že jsou zničené a okopané. Měli jsme je v několika barvách. Boty se snadno nazouvají, ty tkaničky jsou pružné.

Kšiltovka - Vans (podobná zde); Triko - Lindex (zde); Džíny - Zara; Boty - H&M (zde)

Líbil se vám dnešní outfit? A co vy? Těšíte se na podzimní zahalování vašich dětiček? V obchodech jsou krásné podzimní kolekce, já jsem si dala STOP stav v nakupování. Bundu na podzim/zimu již mám, nyní jen koupit boty a troufám si říct, že máme vše. Těším se na vaše názory, mějte se krásně, Veru.

Veru se učila vařit v Chefparade

Veru se učila vařit v Chefparade

Bepanthen event s blogerkami

Bepanthen event s blogerkami