Jak odplenkovat a neublížit?!?

Jak odplenkovat a neublížit?!?

Dnešní článek bude o plenách. My používáme pleny Pampers od Lukáškova narození až dodnes. Lukáškovi bude za pár týdnů přesně dva a půl roku, stále není zcela odplenkovaný. S Pampers plenama mám jen výborné zkušenosti! Nelituji, že jsem se na začátku vydala touhle cestou. Jednou jsem zaexperimentovala a pak jsem toho litovala, zadeček se Lukáškovi oprudil a měl kvůli mně trápení...

Dnes se vám svěřím, v článku níže se dočtete co nás dnes a denně trápí... Já budu moc ráda, když se mi budete snažit pomoci, napište mi každý názor a připomínku, jak to probíhalo u vás doma. Jeden článek o Pamperskách jsem pro vás již psala, připomenout si ho můžete ZDE.

Netajím se tím, že mám různé sběratelské sklony - představuji vám mou sbírku plen :-D Jsem šílená, vím to, ale když jsem fotila fotky k článku, tak mě to dojímalo... Jak musel být Lukášek malinkatý?!? Ty pleny velikosti jedna jsou jako na panenky a plena velikosti šest? Ta je zase tak veliká!

Jsou dva důvody, proč Lukáškovi pleny stále dávám. Ten první je na spaní, přes den spí i tři hodinky a budí se s pročůranou plínkou, pokusy bez plen jsou již za námi a totálně mokrá matrace (moje matrace v ložnici) mi za to nestojí. O odplenkování přes noc ještě ani zdaleka nepřemýšlím to je podle mě jiná kapitola. A druhý důvod, proč Lukáškovi plenu dávám? Nedokáže pustit "bobek" do nočníku, ani do záchodu :-( Je celý den bez pleny, čůrá sám do nočníku i na záchod, ale tohle nedokáže... On už je chytrý! Měl by to umět, přijde za mnou, řekne si o plenu... Problém je možná i v tom, že svou potřebu vykonává vždy na břiše, což na nočníku nejde?!? Nevím, netuším proč? Ale jelikož jsme v rodině zažili totálně vystresované dítě z nucení na záchod a nočník, tak se mi to nějak nechce hrotit. Názory babiček a dědečků, že je ostuda ignoruji - nikdy mi nikdo neporadil nic rozumného. Proto se ptám vás? Máte s tím některá zkušenost? Máte pro mě nějakou radu?

I v tomhle článku ráda upozorním na to, že Feedo spustilo Pampers Premium Program. Do programu se zapojíte automaticky nákupem výrobku Pampers a jednou ze základních výhod je poštovné zdarma a garance vrácení zboží do 365 dní. Za každou utracenou korunu za plenky Pampers získáváte 1 Premium bod. Za tyto premium body získáte členství – bronzové, stříbrné nebo zlaté. Podle členství získáváte dárečky a výhody. Více o Pampers Premium Programu ZDE.

Já jen doufám, že mě po tomhle článku nějak neodsoudíte... Mě vždy potěší každá rada a nový názor. Vím, že převažujíi maminky/čtenářky mého blogu a komu jinému bych se měla svěřit než vám? Pište a bombardujte mě, těším se na to. Mějte se krásně, Veru.

Pomocníci v kuchyni

Pomocníci v kuchyni

Podzimní svícen

Podzimní svícen