Podzimní svícen

Podzimní svícen

Podzim přímo pobízí k tvorbě! Jelikož jsem kvůli věnci na dveře vytáhla tavnou pistoli ze skříně, řekla jsem si, že ji ještě musím využít. Na Pinterestu jsem viděla hezký podzimní svícen z klacků, tak jsem se rozhodla, že pro vás nafotím snadný návod. Je tady někdo kdo Pinterest nezná? Byly doby, kdy jsem na něm byla závislá :-D  Vy co mou tvorbu sledujete, tak víte, že vždy prezentuji jen své návody ať mohu pravdivě popsat postup. 

Co budeme potřebovat?

  • klacky
  • tavnou pistoli
  • náplně do tavné pistole
  • sklenice, zavařovačky
  • čajovou svíčku

Pracovní postup:

Začneme tím, že si nalámeme klacky. Občas jsem si pomohla nůžkami. I tentokrát mi z klacků doma lezlo kde co - pavouci, mravenci :-D no máme doma veselo! 

Jelikož je skleněná nádoba vyšší, tak jsem lepidlo aplikovala na dvou místech. U nižší sklenice jsem dávala lepidlo na střed. Klacky lepíte kolem celé nádoby.

Hotový výrobek jsem omotala lýkem, ale závěrečné ladění je zcela ve vaší režii.

Svícny ve tmě vypadají skvěle...

Viděly jste článek o mé podzimní výzdobě, pokud ne, podívat se můžete ZDE. Dle vašich ohlasů jsem usoudila, že se vám to líbí a já vám za to děkuji! Snad se vám bude líbit i dnešní snadný návod. Těším se na vaše komentáře, tak hezky se čte, že vás inspiruji... Proto to dělám. Mějte se krásně, Veru

PS: I tady musím připomenout, že právě probíhá hlasování do Blogerky roku 2015, pokud chcete podpořit můj blog, klikněte ZDE

Jak odplenkovat a neublížit?!?

Jak odplenkovat a neublížit?!?

Podzimní dekorování u nás doma

Podzimní dekorování u nás doma