DKNY

DKNY

Dnešní článek bude o mé závislosti ke kabelkám DKNY (Donna Karan New York). Svou první kabelku jsem si koupila v roce 2009, pracovala jsem pár metrů od kamenné prodejny v Železné ulici, když okolo butiku chodíte denně a šmírujete výlohu, je jasné, že se z vás stane "závislák". Pravdou je, že co jsem zamilovaná do DKNY, tak neutrácím za jiné kabelky a byly časy, kdy jsem měla i deset kabelek za rok.

Mám vtipnou historku k mým kabelkám, jednou za čas dělám očistu skříně, měla jsem tu maminku a říkám, zdali nepotřebuje nějakou, jasný šla se mnou vybírat a narazila jsem na DKNY a říkám ji, mami Donnu ti nedám, jen se zarazila, vyvalila očka. Pak jsem slyšela jak špitala svému muži - Jarouši tak Doňu mi nedá :-D a tak se u nás těmto kabelkám říká Doňa! Všichni v rodině ví, že Doňu nedám.

Satchel - tak tuhle kabelku, jsem si koupila za svou první výplatu coby zaměstnankyně ve státní správě, výplatu jsem utratila skoro celou, ale tak první výplata se musí investovat do něčeho, co vám zůstane navždycky, nebo ne? Holky, když na ni koukám, mám ji nafocenou jako nějakou pokrčenou chuděrku, ale ve skutečnosti je stále pěkná. Moje první DKNY, zažila se mnou neskutečnou divočinu!

Zip around - peněženka je dárek k narozeninám (ale již nevím kolik mi bylo-to není důležité), koupená chvíli po kabelce, dal mi ji Luk. Holky, peněženky DKNY doporučuji všemi deseti, mám ji minimálně 5 let a krom zkorodovaného pidi nápisu, je v TOP stavu. A tohle je věc kterou používáte denně, tahle investice se vyplatila. Možná bych si přála i nějakou menší, třeba tuhle, do mé crossbody kabelky by se hodila.

Satchel - má druhá kabelka, má první aktovka, jak jim DKNY říká. Vzpomínám si, jak jsem se na ni chodila koukat přes výlohu, přímo mě okouzlila a často jsem o ní doma mluvila, a ejhle, přinesl mi ji Ježíšek na Vánoce 2011. Vůbec si ale nevybavuji, jestli jsem ji nosila, nakonec se mi nezdála barva. Holky, měla jsem ji snad jen na víkendový pobyt v Paříži, přitom když jsem si ji fotila k tomuto článku, tak mi přišla krásná, asi ji brzy provětrám, třeba na jaře.

Shopper - tuhle krásku jsem dostala od muže za to, že jsem mu porodila syna. I teď mě to dojímá... Rok mi sloužila jako přebalovací taška, nosila jsem ji přehozenou přes kočár a super, není na ni nic znát. Jestli něco nesnáším, tak nevkusné a nemoderní přebalovací tašky co nabízí český trh (dnes už ve Vanda store seženete i krásné tašky, o tom žádná).

Crossbody - tuhle malou krásku jsem dostala od Luka k 27. narozeninám. Ty nejdůležitější věci jako peněženku, mobil, klíče, kapesníky a malovátka se do ní vlezou hravě (a milion jiných věcí). Hold jako matka, už koukám být i praktická a když někam narychlo vyrazím s kočárkem, tak jedině s touhle kabelkou. Opět černá se zlatými prvky - od 14.6.2014 ji nosím denně a je pořád jako novááááá. Moje babička ji nazvala žebradlem a myslela si, že máme finanční problémy, když mi Luk koupil jen tak malou kabelečku - no smějeme se tomu doteď :-D

No a každá moje kočenka má svůj pytlíček, ve kterém se vyhřívají a čekají, zdali je ještě někdy provětrám. Určitě jo!

A zde moje maličkost a moje kočeny! Tahle značka ke mě patří již několik let, zatím neplánuji měnit, ale neříkám, že nemám jiné sny, někde v koutku si přeji kabelku Prada. Třeba po mateřské přijde jiné zaměstnání, další první výplata a investice?!?! Kdo ví.

No tak děvčata, pochlubte se na čem ujíždíte vy? Nebo patříte mezi ty typy co obden mění kabelky? Myslíte si, že je investování peněz do kabelek hloupost? 

Svíčky

Svíčky

Předsevzetí na rok 2015

Předsevzetí na rok 2015