Manikúra

Manikúra

Dnes bych vám chtěla napsat něco o mých nehtech a mé manikérce. Již pět let chodím k paní Peťce do Studia 5 v centru Prahy. S Peťkou si vykáme, i když si troufám říct, že se známe za těch pět let. Peťka se mnou prožívala práci, přípravy na svatbu, líbánky, těhotenství, porod a nyní výchovu Lukynka, manželství - občas si stěžujeme na své muže :-D  je to moje vrba, které důvěřuji a vždy si její rady beru k srdci, je to zkušená ženská a myslí to se mnou dobře. Bavíme se spolu o všem a vždy mi dvě hodinky u ní rychle utečou. O Lukynka se stará taťka Luk a já si tuhle neřest asi jen tak neodpustím, neměla jsem ani po šestinedělí a již jsem si ve studiu seděla na zadku a nechala se hýčkat...

Jelikož miluji upravené nehty, chodím přesně po třech týdnech, přiznávám že ten třetí týden už je odrost znát, ale není to úplně nejhorší - snad. Nyní chodím na gel, ale to je u mě novinka, měla jsem vždy Shellack, i ten mi krásně držel, ale ke konci se již "odrypával" a nějak mě neuspokojovala nabídka odstínů. Přišlo mi že gel je výraznější, veselejší a dnes i vím, že je kvalitnější. Ať si říká kdo chce o tom, že nehty při gelu trpí, že se oslabují, nebo něco podobného, neřeším to. Mé nehty jsou pevné a kvalitní a vydrží hodně.

Asi nikdy na mě neuvidíte nehty dlouhé, jen krátké, zaoblené (kulaté). Peťka mě již zná a ví, jak to mám ráda a vždy se těší co vymyslím za kombinaci :-) někdy je v šoku, ale v konečné fázi je nadšená a spokojená jako já. Už jsem od ní odcházela s jednou rukou černou, druhou růžovou, mým nejčastějším úletem je černý prsteníček - kopíruji to od Darinky - přiznávám se bez mučení. Má TOP barva je růžová (neonka)! Asi už jiná nebudu. I na svatbě jsem měla nehty růžové, žádná klasika jako je francie.

Holky, jak to máte vy? Užíváte si také péči o nehty? Možná je to pro vás zbytečné vyhazování peněz, anebo jsou tři týdny na jednu barvu dlouhé? Těším se moc na vaše názory, zkušenosti. Třeba paní Peťku znáte. Plánuji článek o mých vlasech a pleti, je na co se těšit.

V odkazu níže je i kontakt na Peťku, tu doporučuji všemi deseti (nikdy mi za 5 let nehnula s termínem, atd atd).

Manikúra: Studio 5

Hory Jeseníky 2015

Hory Jeseníky 2015

Svíčky

Svíčky