Rodinné focení s vůní Vánoc 2013

Rodinné focení s vůní Vánoc 2013

Před pár dny jsme měli rodinné focení s Vánoční tématikou, na mě padla nostalgie a zavzpomínala jsem na naše "první" Vánoční focení. Ovšem foto, co vám nyní ukážu není úplně první společné focení, to první bylo v ateliéru a dopadlo hororově - oplakala jsem to - fotky nebyly a nikdy nebudou publikovány. Po důležité poradě s kamarádkou Kačenkou, že takhle to nemůžu nechat :-) mi bylo poraděno oslovit jinou fotografku. Volba padla na Kačenku Ševčíkovou a focení probíhalo doma tzv lifestyle rodinné focení. Kačku jsme pozvali k nám, viděli jsme se poprvé a myslím si, že jsme si sedli. Kačka je dvojnásobná maminka a s Lukáškem to uměla parádně, ten si jí zamiloval a když koukám na ty fotky tak ji i krásně pózoval.

Na mě dnes při psaní padá nostalgie, před rokem to byl takový malý lívaneček, půlroční bobek. Dnes je to osmnáctiměsíční rošťák.

Toužila jsem po fotkách, kde si bude Lukášek hrát se světýlkama a mám je! A jsou super.

Pózování u stromečku, Lukášek nám předvedl jak se pár bouchnutím o zem dají ozdoby rozebrat a samozřejmě i ochutnal jejich kvalitu. Stromeček jsme měli doma nazdobený už v listopadu.

Perníčky se poctivě pekly i v loňském roce, pro nové čtenáře připomínám recept zde.

A právě proto vše dokumentuji, abych mohla vzpomínat a dojímat se... Již brzy se můžete těšit na letošní fotky s nádechem Vánoc a věřte mi, je na co se těšit.

Foto: Kateřina Ševčíková

Hvězda z klacků

Hvězda z klacků

Vánoční strom z palety

Vánoční strom z palety