Vánoční pohoda 2014

Vánoční pohoda 2014

Před pár dny jsme měli vánoční focení, fotila nás opět usměvavá a pozitivně naladěná Lucinka Sasínková, kterou jsme si pozvali k nám domů, její práci jste mohli vidět zde. Já jsem se na focení moc těšila a snažila se naše bydlení naladit na "vánoční vlnu". Tvořila jsem dekorace, některé znáte již z DIY projektů (strom z palety, hvězda z klacků), vystřihávala jsem, balila fiktivní dárky, razítkovala... Kde to šlo naaranžovala jsem světýlka, z loňských Vánoc jsem velmi dobře vybavená a jedny mi Luk dovezl nově z cest. Lucinka mi po pár dnech zaslala fotky k náhledu, bylo jich přes 350, měla jsem co dělat vybrat jen ty opravdu nejkrásnější (chtěla bych je všechny, ale to pochopitelně nejde).

Hranolky a stromeček, na Štědrý den bude stromeček živý.

I když se náš život točí momentálně jen okolo Lukáška, tak čas jen pro nás dva si rádi uděláme...

Něco málo z vánočních dekorací, nevím zdali jsem se již zmínila, že naše Vánoce budou letos v černobílé barvě, pro někoho neobvyklé, já se na to moc těším, také kombinace přírodních materiálů je u nás teď dost k vidění.

My a náš gauč, naše veškeré tulení a mazlení s Lukynkem (občas i s taťkou Lukem) probíhá právě zde, zde se schází celá rodina, píší se na něm články, pláče u filmů, apod. 

Vánoce 2014.jpg

Během focení byl čas i na pečení cukroví, tahle série fotek se mi moc líbí, je vidět, že Lukáška asistence v kuchyni baví, tráví spoustu času sezením na kuchyňské lince. Jo a mě se splnil jeden z mých snů, konečně mám foto, jak vytahuji něco upečeného z trouby - kamarádka Janinka se jistě usmívá.

Světýlka...

No a představte si, že během focení nám na Strahově dokonce i chumelilo :-)

No a mě dnes večer čeká práce na PFku, jak jste na tom vy? Posíláte PF z Vašich fotek? Nebo je vyrábíte? My posíláme již x let s fotografií (ano, i když jsme byli jen my dva).

Foto: Lucie Sasínková

Balící papíry

Balící papíry

Hvězda z klacků

Hvězda z klacků