Pandora

Pandora

Již pár let jsem touhle značkou okouzlená. Pandora má ve sloganu - vytvoř si svůj příběh. Já vám prozradím ten svůj, ke každému přívěsku či korálku mám nějakou vzpomínku, nebo historku, ale občas jsem si udělala radost jen tak, největší radost mám, když taštičku dostanu jako dárek. Jsou večery kdy můžu listovat aktuálním katalogem stále dokola a pořád mám pocit, že jsem objevila něco nového. Svému muži tajně podstrkuji vytržené listy s konkrétním přívěskem, který by mě potěšil. Náramek se mi pomalu zaplňuje a já koketuji s myšlenkou druhého náramku, uvidíme...

A tady je část mého příběhu...

Většinou jdu do obchodu pro konkrétní přívěsek, který jsem si vybrala z katalogu, ale dost často se mi stane, že mě ohromí úplně jiný. V obchodě jsem vždy v rozpacích, říkám si, že zdržuji, že jsem děsně nerozhodná, ale milá prodavačka (vždy mám štěstí na milou prodavačku) mě uklidní, že jsme všechny ženy stejné. Zaplatím a pak přijde ten pocit, kdy prodavačka zavazuje mašličku na taštičce a předává mi ji - já ten pocit miluji.

Ke každému šperku PANDORA dostanu vždy osvědčení o pravosti - certifikát, vše včetně dokladu o placení si uchovávám, i když musím zaklepat, že se mi nikdy nic nerozbilo.

Jelikož ke mě patří růžová barva, jsou veškeré skleněné korálky včetně přívěsků v téhle barvě. Zde je pár mých oblíbených kousků v detailu.

Jsem tak posedlá, že si schovávám i papírové tašky, na tohle téma bych mohla napsat celý článek, prosím napište mi, že i vy schováváte papírové tašky s odůvodněním, že se můžou někdy hodit?!?! (pro tohle muži nemohou mít nikdy pochopení...)

Pandora nenabízí jen náramky s přívěsky, v nabídce jsou také náhrdelníky, prsteny a náušnice. Více o Pandora špercích zde

Najde se mezi vámi také milovnice Pandory? Někdo kdo ji propadl stejně jako já?

Svatba

Svatba

Dekorace ze špuntů

Dekorace ze špuntů