Itálie hory 2014

Itálie hory 2014

Reinswald - první zimní dovolená. Lukášek měl osm měsíců, ano, ten z hor neměl vůbec nic, ale myslím si, že mu bylo úplně jedno kde s námi je. My jsme se přidali k prarodičům, kteří tam již byli. Poznali jsme nové hory, nové svahy, krásně vše upravené a téměř bez lidí. Tatínek si lyžování užil na maximum, já jsem si svůj snowboard nebrala, nějak o sebe mám větší strach, co jsem mámou, možná ani ne co jsem mámou, ale co jsem starší. Pokud můj článek čte i můj muž - Luky, neboj, vím, že mám komplet novou výbavu a určitě ji hodlám ještě provětrat.

Během čekání na tatínka, který si užíval prázdných svahů, my společnost dělali nejen Lukášek, ale také cappucino, bombardino a deserty. O BOMBARDINU plánuji psát celý článek, nebo článek na domácí bombardino, já ho miluji a věřím, že si ho zamilujete i vy.

Aby mi nebylo samotné smutno, tak se mi vždy někdo věnoval, níže na fotce je spokojený dědeček, který Lukáškovi ukazoval rolbu nebo něco podobného. A neodolala jsem polívce s "knedlíčkama".

Účastnící zájezdu společně, nemůžu si pomoci, ale outfit babi a dědy jsou totálně super! Na svahu je nepřehlédnete! A když babi a děda uspávali Lukáška, my s taťkou jsme vyrazili na sáňky.

Ač jsem strašpytlík a děsná konzerva, tak 4 km sáňkařskou dráhu jsem si dala několikrát, byl to tak obrovský adrenalin a sranda, jak jsme se naháněli, předháněli, občas menší "držkopády". Naštěstí jsme vše přežili ve zdraví. Jen já jsem se moc smála (doslova řehtala) a dostala jsem průvan do zubů, takže hned po návratu domů mi zubařka naordinovala vytržení osmiček, ale o tom až jindy.

Super odpočinková dovolená a my se těšíme, až vyrazíme opět na hory, to už z nich bude mít určitě něco i náš Lukášek. Na lyže si asi ještě nestoupne, ale na bobech se mu bude určitě také líbit.

V kolika letech si myslíte, že je vhodné učit děti zimním sportům? 

Narození Lukáška

Narození Lukáška

Těhotenství

Těhotenství